Курс пермакультурного дизайну 2018
Оплата:
Теоретична частина - вебінари (36 годин, близько 10 доповідачів з України та закордону, можливість отримати матеріали на дисках). Вартість - 700 грн.
Тижневий практикум - 19-25 серпня 2018, с.Воля-Гомулецька, Львівська обл. Вартість - 2050 грн.
Безкоштовна участь для військових АТО та членів їх родин, вимушених переселенців, жителів Донбасу та Криму.
Я хочу зареєструватися на *
Якщо ви реєструєтесь на вебінари окремо, ви зможете перереєструватися на повний курс, сповістивши нас та сплативши різницю в реєстраційній платі.
Якщо ви не маєте доступу до інтернету, це не перепона для участі в курсі!
Ви можете замовити матеріали дистанційної частини курсу на дисках (додаткова оплата 50 грн)
Контактна інформація
Для навчання на курсі кожен учасник має зареєструватися ОКРЕМО.
Для сприяння проходженню Курсу сімейними парами, ми надаємо їм знижку. Якщо це ваш випадок, вкажіть, будь ласка в анкеті після ПІБ: "чоловік/жінка", "батько/син", "мати/донька"...
ПІБ *
Прізвище Ім'я По батькові
Your answer
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Адреса: *
Вулиця, будинок, квартира, населенний пункт, район, область, поштовий код
Your answer
Телефон: *
Your answer
Email: *
Your answer
Бажаний спосіб зв'язку *
Організація курсу
Інформація цього розділу допоможе нам спланувати програму з врахуванням вашого рівня знань і побажань.
Напишіть, будь ласка, чим ви займаєтесь *
Your answer
Чи є у Вас знання та досвід в пермакультурі? (опишіть) *
Your answer
Ваші очікування від курсу *
Your answer
Що б ви хотіли отримати на курсах окрім власне навчання пермакультурі?
Your answer
Чи бажали б ви поділитися досвідом / знаннями / вміннями з іншими учасниками?
Напишіть чим саме
Your answer
Я хочу підтримати учасника однієї з пільгових груп
Ми збираємо гроші щоб забезпечити безкоштовну участь у виїздному тижневому практикумі для військових АТО та членів їх родин, вимушених переселенців та малозабезпечених студентів і пенсіонерів; 5 місць по 1750 грн кожне). Будемо вдячні за вашу допомогу!
Звідки Ви дізналися про курс? *
Це важлива для нас інформація. Постарайтесь, будь ласка, відповісти максимально точно. Вкажіть, будь ласка, прізвище та ім`я того, хто надіслав вам цю інформацію. Якщо це інтернет-ресурс, то вкажіть, який саме.
Your answer
Я хочу отримати посібник "Пермакультурний дизайн крок за кроком" за спеціальною ціною *
Спеціальна ціна для учасників курсу - 180 грн (звичайна ціна - 220 грн)! Він слугуватиме вам керівництвом для розробки проекту дизайну ділянки в рамках курсу.
Умови на курсі
Де ви б хотіли проживати? *
Пропозиції більш комфортного проживання досить обмежені, тому необхідно попередне бронювання (через організаторів курсу). Переглянути умови проживання на базі можна на їх сайті: http://albatroz.lviv.ua/
Харчування *
150 грн/день. Харчування на курсі у нас передбачено вегетаріанське/сироїдне. Більшість продуктів - локальні. Частину овочів і зелені плануємо виростити самі. Бажаючі (за додаткову плату) зможуть дозамовити собі рибні або м"ясні страви. Позначте, будь ласка, що для вас було б комфортніше:
Required
Особливі потреби або про що ще ви хочете нас повідомити
Напр. інвалідність, харчові алергії, хвороби, про які варто знати організаторам, особливі вимоги до житла та харчування. Можливо, у вас є цікаві пропозиції по покращенню умов/побуту/комфортності курсу.
Your answer
Якщо ви плануєте бути на курсі з дітьми
Перебування на курсі з малолітніми дітьми можливе, якщо: -діти братимуть участь у курсі (вестимуть себе спокійно) або - присутній на курсах родич чи знайомий постійно наглядатиме за дітьми (як варіант - нагляд по черзі) або - ви просите організаторів найняти людину, що наглядатиме за дітьми учасників (кілька родин можуть оплачувати роботу вихователя вскладчину). Якщо ви плануєте бути на курсі з малолітніми дітьми, вкажіть, будь ласка, їх вік та яким чином ви плануєте нагляд за дітьми протягом курсу.
Your answer
Для учасників з пільгових груп
Я належу до однієї з груп, для яких навчання на курсі безкоштовна
Ми допомагаємо тим, хто хоче жити у єдиній мирній Україні.
Додаткова інформація
Напишіть, будь ласка, чому для вас важливо взяти участь у практичній частині курсу та чому ви не можете самостійно оплатити свою участь. Будь ласка, поставтесь серйозно до відповіді на це запитання - від цього залежить прийняття рішення щодо надання вам допомоги! Відповідаючи на це запитання ви надаєте згоду на оприлюднення вашої реєстраційної інформації для благодійників.
Your answer
Додаткові документи
Для підтвердження статусу постраждалих в результаті війни за Україну та їх родин, прохання відіслати відскановані документи: сторінка з пропискою у паспорті, довідка з Мінсоцполітики про статус вимушеного переселенця, довідка учасника бойових дій, копії сторінок паспорта, де підтверджується родинні зв'язки з учасником бойових дій (батьки, подружжя, діти)) на адресу: perma.ukraine@gmail.com
Your answer
Дякуємо за Ваші відповіді! Натисніть кнопку "Надіслати" нижче.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.