Hlasování bylo ukončeno dle pravidel 26.4.
Děkujeme všem za hlasování!
Zúčastněte se naší miniankety a poraďte nám se správným sloganem pro reklamní kampaň na litinový kotel Hercules.

Jako odměnu pro vás máme připraveny tři powerbanky 4400 mAh pro nabíjení mobilů. Odměnu získáte, pokud vyberete jeden z nabízených sloganů, který se vám nejvíc libí (který vás nejvíc oslovuje a který vám připadá jako nejvíce výstižný pro propagaci našich kotlů na tuhá paliva) a pokud správně napíšete odpověď na soutěžní otázku.

Powerbanku získá padesátý, stopadesátý a dvěstěpadesátý hlasující se správnou odpovědí na soutěžní otázku. Informace o našich produktech a nápovědu k soutěžní otázce najdete na webu www.viadrus.cz. Všechny tři výherce budeme následně kontaktovat přes Facebook a výhru vám do měsíce doručíme na adresu, kterou nám udáte.

Účastí v anketě souhlasíte se zveřejněním své Facebookové přezdívky/jména v případě výhry, a to jak na Facebookovém profilu společnosti VIADRUS, tak na www.viadrus.cz.

Děkujeme za vyplnění.
Organizátorem soutěže je společnost VIADRUS a.s., zapsaná do veřejného rejstříku u Krajského soudu v Ostravě, oddíl B, vložka 4512, Bezručova 300, 735 81 Bohumín, IČ:29400082. Soutěž bude ukončena 26.4. Na poskytnutí výhry není právní nárok. Výhry není možné vymáhat právní cestou, ani požadovat alternativně plnění v penězích. Výherce rovněž nemá nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany pořadatele, zejména nemá právo na úhradu nákladů vzniklých v souvislosti s uplatněním výhry. Hlasující zapojením do soutěže souhlasí s použitím svých osobních údajů společností Viadrus, případně další pověřenou firmou, pouze pro účely této soutěže.
Submit
This form was created inside of Bmpr.cz. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms