Předškolní děti a hraní digitálních vzdělávacích her na mobilních zařízeních (mobil, tablet)
Dobrý den, milé maminky a tatínkové! :)

Jmenuji se Monika Podolská a jsem studentkou Masarykovy univerzity v Brně. V rámci své bakalářské práce na téma "Game-based learning u dětí předškolního věku" se snažím prozkoumat současný stav využívání digitálních vzdělávacích her, které jsou hrány předškolními dětmi na mobilních zařízeních typu tablet, popřípadě smartphone.* Velmi by mi tak pomohlo, kdybyste věnovali pár minut vyplnění tohoto dotazníku. :)

* CO JE TO DIGITÁLNÍ VZDĚLÁVACÍ HRA? = Hra, která má za cíl rozvíjet dovednosti dítěte. Může rozvíjet slovní zásobu, prostorovou a časovou orientaci, matematické představy, sluchové a zrakové vnímání, popřípadě procvičovat paměť, myšlení a pozornost, logické uvažování apod. Mezi takovéto hry patří kupříkladu Předškolní brašnička, Jdu do školy!, hry od společnosti Lipa Learning, Výukové kartičky, Mluvídek aj. Jiná označení: digitální výuková hra, digitální edukativní hra, herně-vzdělávací aplikace, výukový program apod.

Dotazník je určen pro všechny rodiče PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ ve věku 3 až 7 let, kteří JSOU PRO i PROTI hraní digitálních vzdělávacích her a jejichž děti 1) HRAJÍ nebo 2) NEHRAJÍ DIGITÁLNÍ VZDĚLÁVACÍ HRY na mobilních zařízeních typu TABLET, popřípadě smartphone.

Dotazník je rozdělen do 2 základní částí podle toho, jestli Vaše předškolní dítě digitální vzdělávací hry hraje nebo naopak nehraje.

Dotazník je zcela anonymní a zabere přibližně 5 minut. :)

Předem děkuji za vyplnění! :)

Kolik je vašemu dítěti let? *
Jakého pohlaví je vaše dítě? *
Navštěvuje vaše dítě mateřskou školu? *
Následující otázka není povinná. Pokud však vaše dítě hraje digitální vzdělávací hry na tabletech v rámci výuky v mateřské škole, název dané školky by byl pro mě velmi užitečný. Školku bych pak mohla následně kontaktovat a zeptat se na detailnější informace ohledně využívání těchto her. :)
Jestliže jste na předchozí otázku odpověděl(a) kladně, uveďte, prosím, název mateřské školy, do které vaše dítě chodí:
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service