Formularz zgłoszeniowy
Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na spotkanie w formule Open Space Technology "Współtworzenie czy zlecenie. Kreatywne przepływy biznesu i kultury", które odbędzie się online we wtorek 3 listopada b.r. w godz. 10-13.

Liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona.

Organizatorem spotkania jest Mazowiecki Instytut Kultury. Wydarzenie jest częścią projektu badawczego "Sektor kreatywny a podmioty kultury. Formy i metody współpracy" realizowanego ze środków MKiDN pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz dotacji Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Więcej informacji: www.mik.waw.pl
Email address *
Imię i nazwisko *
Numer telefonu
Jakie środowisko Pani/Pan reprezentuje? Prosimy o podanie głównego obszaru działalności zawodowej. *
Ochrona danych osobowych
1. Zgłaszając się do uczestnictwa w spotkaniu online "Współtworzenie czy zlecenie. Kreatywne przepływy biznesu i kultury" przyjmuje do wiadomości, że dane osobowe podane przeze mnie w Formularzu Zgłoszeniowym przetwarzane będą przez Mazowiecki Instytut Kultury w celu umożliwienia uczestnictwa w spotkaniu online w dniu 3.11.2020 r.
2. Administratorem danych osobowych Uczestników jest Mazowiecki Instytut Kultury, ul. Elektoralna 12, 00-139 Warszawa
3. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@mik.waw.pl
4. Dane osobowe Uczestników przetwarzane będą przez Mazowiecki Instytutu Kultury - na podstawie państwa zgody art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia RODO oraz w celach archiwizacyjnych jako prawnie usprawiedliwiony interes administratora na podstawie art. 6 ust.1 lit. f rozporządzenia RODO.
5. Odbiorcami danych osobowych Uczestników będzie wyłącznie Mazowiecki Instytut Kultury.
6. Dane osobowe osób niezakwalifikowanych do uczestnictwa w spotkaniu zostaną usunięte po zakończeniu procesu rekrutacji. Dane osobowe Uczestników spotkania przetwarzane będą przez czas realizacji spotkania przez Mazowiecki Instytut Kultury a po jego zakończeniu przetwarzane będą w celu obowiązkowej archiwizacji dokumentacji przez czas określony w odrębnych przepisach.
7. Uczestnikom przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
8. Uczestnikom przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;
9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia udział w spotkaniu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy