Výcviky.cz - Přihláška na Úvodní víkend Cesty sebepoznání
4.-6.10.2019 v Praze
Osobní údaje potřebné pro účast na kurzu (plnění smlouvy):
Jméno: *
Prosíme pište jméno i příjmení včetně diakritiky a velkých písmen!
Your answer
Příjmení: *
Your answer
Titul před jménem:
Tituly je nutné uvést, pokud si je přejete na potvrzení o účasti.
Your answer
Titul za jménem:
Your answer
Ulice, č.p.:
Your answer
Město: *
Your answer
PSČ:
Your answer
Prvních 6 čísel rodného čísla: *
Bude sloužit jako variabilní symbol pro platby a pro datum narození na potvrzení o účasti.
Your answer
E-mail: *
Your answer
Telefon: *
Your answer
Potřebuji fakturu:
Standardně zasíláme fakturu, pokud o ni požádáte níže, do 14 dnů po skončení kurzu. Pokud Vám ale např. kurz hradí zaměstnavatel a ten vyžaduje fakturu ještě před platbou, můžeme Vám vystavit zálohovou fakturu i dříve před kurzem a to buď na jednotlivé splátky nebo na celou hodnotu kurzu najednou. V obou případech zálohových faktur pak automaticky dostanete po skončení kurzu ještě i konečnou fakturu.
Pokud ano, pak uveďte IČ:
Your answer
Fakturační údaje:
Pokud jsou Vašimi fakturačními údaji Vaše jméno a adresa, kterou jste v plném znění včetně PSČ už uvedli výše, nemusíte zde nic vyplňovat. Pokud se něco z toho liší, uveďte to zde, u adresy prosíme včetně PSČ.
Your answer
Osobní údaje a informace dobrovolné:
Tyto informace uvítáme, protože nám to umožní lepší organizaci pořádaných kurzů. Pokud je uvedete, považujeme to za souhlas se zpracováním těchto osobních údajů v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů. Odkaz na ně najdete na konci přihlášky. Souhlas samozřejmě můžete kdykoliv odvolat.
Povolání:
Your answer
Zpravodaj o nových akcích
Pokud chcete být informováni o nových kurzech inzerovaných na webu www.vycviky.cz , můžete se přihlásit k odběru emailového Zpravodaje o nových akcích, který rozesíláme 4-7x ročně. V případě zájmu obdržíte e-mail, kde nám k zasílání ještě budete muset udělit souhlas.
Jak jsem se dověděl/a o tomto kurzu?
Lze vybrat i více možností.
Podmínky účasti, storno podmínky a ochrana osobních údajů:
Zdravotní stav *
Kurz je sebezkušenostní a může být spojen s určitou fyzickou i emocionální zátěží a také prováděná cvičení mohou mít i určité kontraindikace. Odesláním přihlášky berete na vědomí, že je Vaší POVINNOSTÍ aktivně vyhledat lektora kurzu ještě před jeho začátkem a INFORMOVAT HO, pokud máte nějaká fyzická či psychická omezení. Lektorovi to umožní Vás upozornit, pokud by některé cvičení pro Vás nebylo vhodné. Lektor bývá obvykle přítomen v jiné místnosti v místě konání nejméně 15 minut před začátkem kurzu. Požádejte proto asistenta kurzu o zprostředkování setkání ještě před začátkem. Jedná se např. o pohybová omezení, dřívější nebo současnou psychiatrickou léčbu, o stav těhotenství a další. Pokud máte pochybnosti o vhodnosti Vaší účasti na kurzu, můžete předem kontaktovat organizátora MUDr. Tomáše Morcinka na morcinek(zav)vycviky(tec)cz nebo tel. 608 888 867. Vaše povinnost a zodpovědnost informovat lektora platí i v případě, že by se Váš stav změnil až v průběhu kurzu a vyskytla by se nová fyzická či psychická omezení.
PODMÍNKY ÚČASTI
Kurz je organizován subjektem Hélio – centrum pro duševní zdraví s.r.o., Havanská 194/22, 170 00 Praha 7; IČ: 28379683. Plné znění podmínek účasti na najdete na tomto odkazu https://www.vycviky.cz/kontakt/podminky/ucast-helio-cd za odesláním přihlášky s nimi vyjadřujete souhlas.

Zde jen připomenutí toho nejdůležitějšího:
• Tento kurz není náhradou psychoterapeutického či lékařského ošetření.
• Účastník se zavazuje k naprosté DISKRÉTNOSTI o všech informacích, vztahujících se k ostatním účastníkům i k jejich nepřítomným blízkým, a to i po ukončení kurzu. Současně organizátor zajistí ze své strany (osoby, podílející se na organizaci a vedení kurzu) zachování diskrétnosti o všech skutečnostech, které budou součástí výukového procesu, a bude chránit důstojnost frekventantů i jejich nepřítomných blízkých i po ukončení kurzu. Viz i naše Zásady ochrany osobních údajů níže.
• Případný zvukový nebo obrazový ZÁZNAM z dění na kurzu je možné pořizovat pouze po výslovném souhlasu lektora a všech ostatních účastníků a to výhradně pro soukromé účely a v žádném případě pak v situaci, kdy dochází u některého z účastníků k emočnímu procesu.
• Účastník, který by chtěl jakoukoliv formou PUBLIKOVAT nějakým způsobem dění na kurzu, a to i pouze na obecné rovině, se zaručuje, že toto vykoná pouze s písemným souhlasem organizátora a lektorů semináře.

STORNO PODMÍNKY
Jsou uvedeny vždy ke konci stránky daného kurzu na webu www.vycviky.cz.

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Najdete je na tomto odkazu https://www.vycviky.cz/kontakt/podminky/osobni-helio-cdz

Prohlašuji, že jsem se seznámil/a s podmínkami účasti a se storno podmínkami a odesláním této přihlášky s nimi *
Upozorňujeme, že místo na kurzu máte rezervované až po zaslání rezervační zálohy. *
Tu zasílejte bez dalšího vyzvání s výjimkou situace, kdy je na webu uvedeno, že přihlášky už bereme pouze na místa náhradníků. Potřebné údaje a výše zálohy jsou uvedeny na stránce kurzu na webu www.vycviky.cz. Zda jste do kurzu přijati nebo ne Vám potvrdíme emailem až po přijetí zálohy na náš účet.
Zpráva, poznámka pro organizátory:
Your answer
Pokud se po kliknutí na ODESLAT neobjeví potvrzovací stránka, znamená to, že přihláška nebyla odeslána. V tom případě zkontrolujte formulář, zda jsou vyplněny všechny povinné položky.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service