Анкета для участі в освітній програмі «Краса для всіх» від ТОВ «Лореаль Україна»
ТОВ «Лореаль Україна» та UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення оголошують про запуск 6 курсу освітньої програми, щоб допомогти жінкам, які постраждали від домашнього насильства або перебувають у складних життєвих обставинах, здобути безкоштовну освіту у сфері краси. Реалізація програми здійснюється за підтримки Фонду Лореаль.

Навчальний курс спеціально розроблений, щоб навчити жінок основ перукарської майстерності та  дати їм можливість набути нову спеціальність, а в майбутньому - роботу. Курс викладають висококваліфіковані викладачі та практикуючі в салонах краси майстри. Курс гарантує, що всі учениці отримають навички, потрібні для того, щоб почати кар’єру у салонному бізнесі.
 
Група розпочне навчання перукарському мистецтву у квітні (точна дата буде зазначена згодом) 2023 року.  Курс передбачає 8 занять на місяць (орієнтовно по 8 годин 2 рази на тиждень), триватиме 6 місяців (понад 500 годин), як в онлайн-, так і в офлайн-форматі. Заняття будуть проходити в місті Києві, у приміщенні партнера проєкту Київського фахового коледжу прикладних наук.

Заявки приймаються до 24 квітня 2023 року. Для участі у програмі потрібно буде додатково пройти співбесіду.

Більше про програму за посиланням
https://www.loreal.com/uk-ua/ukraine/articles/commitment/beauty-for-better-life

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Ваші прізвище, ім’я, по-батькові *
Контактний телефон *
Вкажіть Ваш вік *
Місто проживання *
Освіта *
Професія *
Чим Ви нині займаєтесь? *
Чому для Вас важливо взяти участь у цій освітній програмі? *
Чи можете Ви назвати свої життєві обставини складними? *
Якщо так, то чому
Чи готові Ви відвідувати заняття 2 рази на тиждень з 10.00 до 18.00 протягом 6 місяців у м.Києві? *
Чи готові Ви відвідувати навчання без пропусків з поважної причини протягом 6 місяців? *
Чи готові Ви пройти медичний огляд (вимога санепідемстанції)? *
Чи готові Ви складати іспити та заліки? *
Чи розумієте Ви, що робота в салоні це робота з людьми, і потребує терпіння, поваги до побажань клієнта, самовладання, тактовності? *
Чи потрібна Вам підтримка психолога? *
Я дізналася про освітню програму «Краса для всіх» завдяки: *
Чи надаєте Ви згоду на обробку Ваших персональних даних?  Шляхом заповнення та подання цієї анкети я надаю Фонду ООН у галузі народонаселення згоду на обробку моїх персональних даних, в тому числі, але не виключно, даних, зазначених у цій анкеті, а також інших даних, що можуть знадобитися для проведення освітньої програми «Краса для всіх», на умовах, передбачених Законом України «Про захист персональних даних». Усі дані оброблятимуться Фондом ООН у галузі народонаселення виключно з метою реалізації освітньої програми «Краса для всіх» та виконання вимог законодавства України, в тому числі податкового.  Я підтверджую, що ознайомлена з правами, що надаються суб’єктам персональних даних відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», зокрема на доступ до своїх персональних даних, внесення змін до персональних даних та їх вилучення шляхом подання відповідної письмової вимоги на електронну адресу ukraine.office@unfpa.org.                  Ця згода надається на здійснення дій відносно моїх персональних даних, що будуть необхідними або бажаними для досягнення зазначених вище цілей, а саме: збір, обробка, систематизація, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання, розповсюдження (передача), надання третім особам. Передача персональних даних третім особам здійснюється для цілей організації та проведення освітньої програми «Краса для всіх» та не потребує додаткового повідомлення суб’єкта персональних даних про таких третіх осіб за умови дотримання норм чинного законодавства. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of United Nations Population Fund. Report Abuse