WSPARCIE TECHNICZNE - SERWIS
Błędne lub niepoprawne uzupełnienie formularza "WSPARCIA TECHNICZNEGO" - może być podstawą do odrzucenia zgłoszenia. Wysłanie tego formularza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem jego postanowień. Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie formularza przed jego wypełnieniem zadzwoń do działu wsparcia technicznego.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Nazwa firmy ? *
Miasto ? *
Ulica ? *
Imię zgłaszającego ? *
Nazwisko zgłaszającego ? *
ZGŁOSZENIE !!!
Aby rozwiązać Twój problem, musimy dokonać diagnostyki, w niektórych przypadkach będzie wymagane połączenie supportu producenta Zirkonzahn GmbH. Wysyłając ten formularz akceptujesz tą informację i wszystkie jego postanowienia.
ROZWIĄZANIE !!!
Pamiętaj że od momentu zgłoszenia Twój sprzęt powinien być włączony a komputer podłączony do internetu. W przeciwnym razie zgłoszenie będzie anulowane.
NAPRAWA !!!
Jeśli w trakcie diagnostyki - wykryjemy że w Twoim urządzeniu wymagana jest wymiana jakiegoś podzespołu, zostanie on wysłany do Ciebie a płatność za część lub jej naprawę będzie rozliczona na podstawie faktury VAT. Wyjątek stanowią urządzenia na gwarancji w których awaria wystąpiła nie z winy użytkownika.
ROZLICZENIE !!!
Klienci bez ważnego wsparcia technicznego, mogą zostać obciążeni kwotą około 423 zł brutto za każdą rozpoczętą godzinę pracy serwisanta.
PŁATNOŚĆ !!!
Zgadzam się na wystawienie faktury VAT za wykonaną usługę wsparcia technicznego.* (dotyczy osób nie posiadających wykupionej usługi maintenance contract)
Polityka Prywatności
Zamawiający zaświadcza, że zapoznał się z Polityką Prywatności obowiązującą w firmie Zirkonzahn Poland, SP. Z O.O wprowadzoną 25.05.2018 r. Pełna treść Polityki Prywatności dostępna jest na stronie internetowej: http://zirkonzahn.com.pl/zirkonzahn/polityka-prywatnosci/, zamawiający może również zapoznać się z Polityką Prywatności w formie pisemnej u każdego pracownika Zirkonzahn Poland, jak również może zwrócić się do firmy Zirkonzahn Poland SP. Z O.O, o przesłanie zapisów Polityki Prywatności na swój adres e-mail w dowolnym momencie.
Czy akceptujesz powyższe postanowienia (zgłoszenie, rozwiązanie, naprawa, rozliczenie, płatność)? *
Wybranie opcji innej niż "TAK" - równoznaczne jest z nieprzyjęciem przez nas zgłoszenia do dalszego procedowania.
Numer Team Viewer ?
Jeśli nie wiesz gdzie znajduje się numer skontaktuj się z działem wsparcia telefonicznie.
Hasło Team Viewer ?
Jeśli nie zmieniałaś hasła, posiadasz hasło fabryczne i nie musisz go podawać. Osoby ze zmienionym hasłem muszą je podać obowiązkowo !!!
Support ID ?
Jeśli nie posiadasz numeru pozostaw pole puste
Z jakim urządzeniem/materiałem są problemy ? *
Wpisz krótko nazwę urządzenia którego dotyczy problem. Jeśli problem dotyczy materiału podaj jego nazwę, rozmiar, numer katalogowy i numer LOT !!!
Opis problemu *
Podaj wszystkie ważne szczegóły które mogą być pomocne w rozwiązaniu problemu.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of ADATEL ZIRKONZAHN POLAND. Report Abuse