Piesakos uz "Sajūtu ātrie randiņi nerunājot"/ Application for "Feeling Speed Dating without talking"
Randiņš nepārmijot ne vārda! Nevajadzēs domāt ko teikt, ko atbildēt, par ko runāt. Būs iespēja ar klātesošajiem cilvēkiem iepazīties nerunājot. Vakara mērķis ir panākt satikšanos uzreiz sajūtu līmenī. Dodoties ar tikko sastaptajiem dažādu sajūtu, kustību, apskāvienu, acu skatienu un pārsteigumu virpulī.

Struktūra. Pusotru stundu būs dažādi uzdevumi/ vingrinājumi pa pāriem ātro randiņu formā, ik pēc 6 minūtēm, mainot partneri. Pilnībā nesarunājoties. Pēc tam būs iespēja parunāt un uzzināt vārdu, balss tembru, šī cilvēka domas par laikapstākļiem un citas svarīgas lietas.

Iespēja satikt kādu, ar ko kopā sildīties pie kamīna? Varbūt vienkārši satikt kādu jaunu draugu? Citādāk pavadīts vakars? Komunikācija bez vārdiem būs, pārējos varbūt būs/ varbūt nebūs var uzzināt tikai ierodoties!

A date without talking! No need to think about what to say, what to answer, what to talk about! You’ll have a chance to meet the others not saying a word. The goal of the night is to meet deeper from the beginning. To go on a feeling, movement, hug, eye gazing and different surprise journey.

Structure. For an hour and a half there will be different tasks/ exercises in pairs, like in speed dating, changing partners every 6 minutes. No talking. Afterwards you can talk with the others un get to know their name, tone of voice, what they think about the weather and other important things.

Will you find someone to wake up together with? Maybe you’ll find new friends? Maybe this is a fun way to spend the evening? Face to face communication is guaranteed, the rest of maybe will happen/ maybe won’t you can only find out by attending the event!

Šīs anketas dati tiks izmantoti tikai, lai sazinātos ar dalībniekiem pirms pasākuma.
The data of this application will be only used to communicate with participants before the event.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, Uzvārds/ Name, Surname *
Vecums/ Age *
Dzimums/ Gender *
Telefona numurs/ Phone number *
E-pasts/ E-mail *
Kāpēc Tu vēlies piedalīties šajā pasākumā? Why do you want to attend this event? *
Vai Tu vēlies tikt pievienots/a e-pasta listei, lai saņemtu informāciju par nākamajiem Sajūtu Pasākumi pasākumiem e-pastā? Do you want to be added to Sajūtu Pasākumi mailing list to receive info about upcoming events in your e-mail?
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy