Реєстрація на авторську програму підвищення кваліфікації вчительства "Створення гендерночутливого і недискримінаційного освітнього середовища у ЗЗСО" на І квартал 2021 року
Програму авторської програми підвищення кваліфікації вчительства «Створення недискримінаційного освітнього середовища у ЗЗСО» розроблено відповідно до Законів України «Про освіту», «Про забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків», «Про засади запобігання і протидії дискримінації», Постанови Кабінету міністрів України «Про внесення змін до порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» за №1133 від 27.12.209 р. на засадах Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року та з урахуванням сучасних вимог до освіти дорослих.

В межах програми буде можливо отримати теоретичні знання щодо нормативно-правових засад впровадження гендерного і недискримінаційного підходу в освітню діяльність; створення планів проведення гендерночутливих уроків з урахуванням предмету викладання, проведення позакласної роботи з включенням гендерної складової, проведення гендерного аналізу підручників та дидактичних матеріалів, налагодження гендерночутливої комунікації з учнівством, створення у закладі освіти сприятливого середовища для кожної дитини незалежно від її особливостей.

Тривалість навчання: 18 годин. Заняття відбуватимуться протягом п’яти днів:
 чотири дні онлайн по три години – з 15.00 до 18.00 та
 один повний день офлайн у Центрі гендерної культури за адресою: м. Харків, пр. Московський 124 А, з відвідуванням Музею жіночої та гендерної історії.

По завершенню навчання учасники/ці отримають сертифікати.
Електронна адреса *
Прізвище *
Ім'я *
По-батькові *
Які дисципліни Ви викладаєте? *
Загальний педагогічний стаж *
В якій області Ви мешкаєте? *
Required
Населений пункт: *
Який заклад освіти Ви представляєте? *
В якому навчальному потоці Ви плануєте взяти участь? *
Required
Ваші побажання та коментарі:
Даю згоду на обробку персональних даних згідно з Законом України "Про обробку персональних даних" *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy