Výcvik lektorů MBSR: předběžný zájem
Centrum pro mindfulness, z.s. (mindful.cz), organizuje v roce 2019 výcvik lektorů MBSR postavený podle současných mezinárodně akceptovaných standardů a kritérií pro výcvik lektorů "evidence-based” programů založených na všímavosti. Výcvik povedou předními holandští trenéři učitelů MBSR s dlouhodobou praxí. Vedoucí výcviku, Lot Heijke je uznávanou lektorkou a trenérkou a, mimo jiné, jedním z mála evropských učitelů MBSR certifikovaných přímo Center for Mindfulness na Univerzitě v Massachusetts, kde program MBSR v roce 1979 vznikl.

Výcvik bude především v angličtině, včetně vstupního pohovoru. Po splnění předpokladů a dokončení výcviku se jeho absolvent stává kvalifikovaným lektorem programu MBSR. Prosím čtěte pozorně včetně základních předpokladů uvedených níže.

Struktura výcviku: 5 pobytových segmentů v celkové délce 23 dnů (cca 200 hodin), celodenní meditační setkání v tichu.

Termíny segmentů:

7.-15. září 2018 (pá-so)
21.-25. listopad 2018 (st-ne)
23.-27. leden 2019 (st-ne)
27.-31. březen 2019 (st-ne)
8.-12. květen 2019 (st-ne)

Místo bude upřesněno.
Předběžná cena výcviku: 3 500 Euro (v ceně není zahrnuto ubytování, strava a supervize).

Základní předpoklady pro účastníky výcviku:

i) dokončené vysokoškolské vzdělání, titul bakalář nebo odpovídající středoškolské vzdělání a praxe (zdravotní sestra, sociální pracovník, lektor...),
ii) absolvování osmitýdenního kurzu MBSR vedeného kvalifikovaným lektorem (lze absolvovat během výcviku),
iii) alespoň rok každodenní formální praxe mindfulness (základní 3 typy cvičení v MBSR) nebo vipassana a
iv) alespoň sedmidenní tichý retreat meditace všímavosti a vhledu (či vipassana) vedený učitelem (není součástí výcviku, ale lze ho absolvovat během výcviku).

Pravidla poskytnutí a zpracování osobních údajů: *
Veškeré osobní údaje zadané v tomto formuláři, zejména mé příjmení, jméno, adresu elektronické pošty, obec, profesi, informace o praxi, případně telefonní číslo (dále jen "osobní údaje"), poskytuji dobrovolně. Osobní údaje budou zpracovány správcem Centrum pro mindfulness, z.s., Pod Klaudiánkou 1028/3, Praha 4, IČO: 03865606, URL adresa: mindful.cz, adresa elektronické pošty: jaroslav.chyle@mindful.cz (dále jen "správce"), pouze pro jeho interní účely v rozsahu nutném pro zjištění zájmu o výcvik lektorů MBSR a uzavření smlouvy o zprostředkování nebo o poskytnutí služeb. Mé osobní údaje uloží správce do zabezpečené elektronické databáze a NEBUDOU zpřístupněny jiným osobám. Jako subjekt údajů mám právo přístupu k mým osobním údajům a zjistím-li nebo budu-li se domnívat, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mám právo požádat správce o vysvětlení, právo požadovat blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci mých osobních údajů.
Příjmení *
Your answer
Jméno *
Your answer
Email *
Your answer
Telefon
Your answer
Obec *
Your answer
Profese *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service