Kresťan na vidieku - Laudato si v praxi - Centrum pre rodinu SIGORD pri Prešove (12. december 2019)
Pozývame Vás na jedinečný seminár pre kresťanov s názvom Laudato si v praxi - Prírodné staviteľstvo. Seminár sa bude konať vo štvrtok 12. decembra 2019 v Centre pre rodinu SIGORD pri Prešove. Dozviete sa na ňom o projekte CEFERINO - vzdelávanie / zamestnávanie Slovákov a Rómov v drevovýrobnom podniku.

PROGRAM LAUDATO SI V PRAXI - PRÍRODNÉ STAVITEĽSTVO
(štvrtok 12. decembra od 15.00 do 20.00.)

- Michael RYAN - pochádza z Anglicka, viac ako 40 rokov sa venoval výrobe drevených výrobkov. Na základe podnetu, ktorý dostal v Sabinove, prišiel s programom tvorby pracovných miest pre Rómov a Slovákov na východnom Slovensku. Spolu s Tadeášom Gavalom pracujú na projekte Ceferino.

- Tadeáš GAVALA - žije v Prešove, je ženatý. Už 13 rokov pracuje na zlepšení života chudobných Slovákov a Rómov na východnom Slovensku. Stál pri zrode kapely F6, vytvoril Umelecké centrum F6, ktorého cieľom je zmieriť Rómov
a Slovákov a podporiť rómsku kultúru a umenie. Zároveň je oficiálnym poradcom pre záležitosti a integráciu Rómov pri PSK.

Viac informácii nájdete tu: https://krestannavidieku.sk/pripravovane-seminare/.

Účastnícky poplatok je 5,- Eur a hradí sa po potvrdení registrácie. Vaše prípadné otázky môžete zaslať mailom na info@fki.sk alebo Vám ich zodpovieme telefonicky na t.č. 0903 709 730. Prihlasovanie je možné do stredy 11. decembra 2019.
Email address *
Meno a priezvisko *
Your answer
Telefón
Your answer
Odkiaľ ste *
Your answer
Čomu sa venujete
Your answer
Potvrdenie registrácie
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Fórum kresťanských inštitúcií. Report Abuse