Анкета для внутрішньо переміщених осіб у громадах-учасницях проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VІ»
Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні, яке дозволить визначити рівень Вашої інтеграції та адаптації в громаді. Це допоможе УФСІ започаткувати або розширити програми та заходи, які будуть корисні для Вас та інших переселених осіб і сприятимуть покращенню порозуміння в приймаючій громаді
ЗАГАЛЬНІ ПИТАННЯ
За бажанням Ви можете анкету заповнити анонімно. Разом з тим, будемо вдячні, якщо Ви вкажете інформацію про себе. *
Згода на обробку персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 №2297-VIЗаповнюючи анкету я добровільно надаю згоду на обробку моїх особистих персональних даних (включаючи її збір, обробку, зберігання та використання). Відповіді на всі питання анкети, а також персональні дані, що надаються цими відповідями я надаю добровільно, розуміючи суть питань. Відповідаючи «так» на питання нижче цієї згоди або підписуючи її, підтверджую, що я повідомлений(а) про включення моїх персональних даних до бази персональних даних, цілі обробки персональних даних та осіб, яким передаються мої персональні дані, а також про свої права,передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».
Чи згодні Ви на обробку Ваших персональних даних? *
Дата інтерв'ю *
MM
/
DD
/
YYYY
Область в якій здійснюється анкетування? *
Назва населеного пункту *
Перші два запитання стосуються Ваших персональних даних (ПІБ та контактна інформація) Ви можете не відповідати на ці питання, але якщо Ви хочете взяти участь у майбутніх заходах у Вашій громаді, Ваші контакти допоможуть нам з Вами зв’язатись.
Персональна інформація: Прізвищє, ім'я, по-батькові. Номер телефону. E-mail.
Your answer
Ваша стать *
Вік (повних років) *
Звідки Ви приїхали? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy