Şirin Tekeli Siyaset Okulu
Şirin Tekeli Siyaset Okulu Sertifika Programı, Kadın Adayları Destekleme Derneği ( KA.DER) ile Okan Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi, Toros Üniversitesi ve Çukurova Üniversitesi arasında yapılan işbirliği ile hayata geçmiştir. Programın amacı karar alma mekanizmalarına katılımda toplumsal cinsiyet eşitliği bakış açısına sahip kadın siyasetçi sayısını arttırmaya katkıda bulunmaktır. Eğitim programı programı 10 hafta boyunca Cumartesi günleri düzenlenmektedir. Program dili Türkçe’dir. Eğitimler her Cumartesi günü saat 12:30 ve 18.00 arası verilecektir. Şirin Tekeli Siyaset Okulu katılımcılarının sertifika almaya hak kazanmaları için programa %80 katılım göstermeleri gerekmektedir. Programa katılım bedeli 250 TL, öğrenciler için ise 150 TL'dir. Partner üniversitelerin öğrencilerinden katılım bedeli alınmayacaktır.
Adınız ve Soyadınız *
Doğum Tarihiniz *
MM
/
DD
/
YYYY
Yaşadığınız İl *
Eğitim Durumunuz *
Mesleğiniz *
Not: Öğrencilerden, ön elemeyi geçenlerin, öğrenci belgelerini basvuru@ka-der.org.tr adresine göndermeleri beklenecektir.
Böyle bir eğitim programından temel beklentileriniz nelerdir? Sizin için hangi konular önceliklidir? *
Son 5 yılda sivil toplum kuruluşlarında, siyasi partilerde, yerel yönetimlerde veya sendikalarda çalıştınız mı? Çalıştıysanız aldığınız görevlerden bahseder misiniz? (150-200 kelime) *
TC Kimlik Numaranız *
E-posta Adresiniz *
Telefon Numaranız *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of KA.DER. - Terms of Service - Additional Terms