Міжнародний економічний Українсько-Арабський форум
20 червня 2019 року в Fairmont Grand Hotel Kyiv відбудеться Міжнародний економічний Українсько-Арабський форум.
Ініціатором та основним організатором форуму є ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ І АРАБСЬКИХ БІЗНЕСМЕНІВ І ІНВЕСТОРІВ».
Захід відбудеться за сприяння Торгово-промислової палати України.

Метою проведення форуму є зміцнення і розвиток ділових зв’язків, торговельно-економічних відносин між Україною та країнами Арабського світу, сприяння встановленню взаємовигідних ділових контактів між українськими та арабськими діловими колами.
Взявши участь в форумі ви зможете дізнатися про нові можливості інвестиційно привабливих проектів України та Арабського світу, побудуєте перспективні зв’язки та знайдете нових партнерів для свого бізнесу і нові проекти.

Програма заходу передбачає пленарну частину, а також неформальне спілкування з діловими колами країн Близького Сходу та Північної Африки.
Забезпечується переклад з арабської на українську мови.
Участь безкоштовна.
Початок заходу – о 10:00, реєстрація – з 9:00.

За додатковою інформацією звертайтесь до дирекції міжнародного співробітництва ТПП України, конт. особа
Анна Гусак (+38 (095) 546 65 09) або ел. поштою: annagusak23@gmail.com, Ольга Сухенко за тел.: +38 0672309038
ПРОГРАМА ФОРУМУ

9:00 – 10:00 Реєстрація / Вітальна кава
10:00 – 10:15 Урочисте привітання учасників конференції від організаторів
10:15 – 10:30 Налагодження торговельно-економічних відносин між компаніями України та країн Арабського Світу: аналіз зовнішньоекономічних відносин, бар’єри, перспективи
10:30 – 10:45 Презентація ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ І АРАБСЬКИХ БІЗНЕСМЕНІВ І ІНВЕСТОРІВ»
10:45 – 11:00 Історія розвитку та встановлення торговельно – економічних відносин між Україною і країнами Арабського світу
11:00 – 11:15 Просування компаній на ринках країн Арабського світу
11:15 – 11:30 Розвиток економічних відносин між країнами арабського світу. Торговельно- економічне співробітництво між Канадою та Україною
11:30 – 11:45 Актуальні питання торговельно-економічних відносин країн Арабського світу та України
11:45 – 12:00 Логістичне питання під час здійснення експортних та імпортних операцій між Україною та країнами Арабського світу
12:00 – 13:00 Кава брейк
13:00 – 13:15 Стан договірно-правових відносин України та країн Арабського світу
13:15 – 13:30 Фінансування ЗЕД та здійснення фінансових розрахунків між Україною та країнами Арабського світу
13:30 – 13:45 Трансформація моделі дистрибуції на ринку Апк
13:45 – 15:00 В2В переговори
18:00 – 20:00 Урочистий вечір від організаторів заходу та з нагоди утворення ГО «АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ І АРАБСЬКИХ БІЗНЕСМЕНІВ І ІНВЕСТОРІВ»

ДОДАТКОВО ПРО РЕГІОНИ:

Важливість розвитку відносин України з країнами Близького Сходу визначається роллю і місцем цього регіону у системі сучасних міжнародних політичних, економічних і безпекових координат.
Зацікавленість України у розвитку торговельно-економічного співробітництва з країнами регіону обумовлюється їхньою відносною географічною близькістю, значним попитом на українську продукцію (насамперед металургії та сільського господарства, а також хімічної промисловості і машинобудування), можливістю диверсифікації джерел постачання енергоресурсів, значним інвестиційним потенціалом.
Сьогодні експорт української сільгосппродукції на Близький Схід складається з поставок зернових культур (35-40% всього експорту України у регіон); жирів та олій тваринного або рослинного походження (15-20%); насіння і плодів олійних рослин (5-10%); різноманітних харчових продуктів (3-4%).

Розбудова широкомасштабного співробітництва з країнами Африки є важливим напрямком зовнішньої політики України. Важливість Африканського континенту для України обумовлюється як політичними, так і економічними інтересами.
З економічної точки зору країни цієї частини світу є значним ринком збуту промислових, сільськогосподарських, військово-технічних товарів та послуг, важливим джерелом промислової та аграрної сировини, а також стратегічним міжнародним комунікаційним вузлом.
В останні роки Африканський континент, населення якого вже перевищило 1 млрд. осіб, демонструє стійку динаміку економічного зростання, що має позитивний вплив на розвиток двосторонніх відносин країн Африки з Україною.
Повна назва (компанії, підприємства, установи) *
Name of the company
Вид діяльності компанії (установи) *
Company activity
Повна поштова адреса
Телефон учасника (представника компанії) *
Веб-сайт
Електронна пошта *
ПІБ учасника (представника компанії) *
Representative of the company (name and surname)
Посада учасника (представника компанії) *
Representative's position
Я даю згоду на обробку моїх персональних даних *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy