Warsztat IBM Blockchain Roadshow for Universities
Każdy uczestnik warsztatu proszony jest o przyniesienie laptopa. Komputer powinien mieć następujące parametry: 4x CPU, 8GB RAM i ok. 30GB HDD oraz mieć zainstalowane narzędzie VirtualBox 5.x (do pobrania ze strony https://www.virtualbox.org/).

Materiały i instrukcje przygotowania środowiska są umieszczone w repozytorium github - https://github.com/matanyahu/ibm-blockchain-roadshow/
Imię *
Nazwisko *
Adres e-mail *
Numer telefonu *
Czy jesteś studentem CDV? *
*
Clear selection
Clear selection
ADMINISTRATOR DANYCH
Administratorem danych jest Collegium Da Vinci z siedzibą przy ul. gen. Kutrzeby 10, 61-719 Poznań. Dane będą przetwarzane w celu organizacji projektu, a po wyrażeniu dodatkowej zgody także w celu przesyłania informacji handlowych. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do realizacji ww. celu. Każda osoba podająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, przenoszenia, zaprzestania, ograniczenia przetwarzania oraz usunięcia. Zgoda może zostać cofnięta. Osobą kontaktową jest Inspektor Ochrony Danych Collegium Da Vinci- Jakub Magdans (adres email: iod@cdv.pl). Podstawa prawna określona jest m.in. przez Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Istnieje możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Okres przechowywania danych zależy od wyrażonych zgód. Dane zebrane w formularzu zostaną przekazane do Biura Karier CDV, w celu określonym przez odpowiednie zgody.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Collegium Da Vinci. Report Abuse