Meditační ústraní - REGISTRACE UZAVŘENA
Kontemplativní revoluce
Meditační ústraní, které povede Laurence Freeman, OSB, ředitel Světového společenství pro křesťanskou meditaci (WCCM) nese název "Kontemplativní revoluce". Revoluce přicházejí a odcházejí. Většina z nich pošlape své ideály a skončí deziluzí. Jen ta, která dokáže proměnit mysl, může být trvalá a kdykoli schopná vlastní obnovy.

Víkend bude probíhat v angličtině, český překlad zajištěn. Jelikož se jedná o ústraní, bude na programu několik půlhodinových bloků společné meditace s čímž je třeba počítat. Akce je nicméně vhodná i pro motivované začátečníky.

Po odeslání přihlášky vám na email přijdou pokyny k zaplacení zálohy.

Pořadatel a další informace
Meditační ústraní pořádá Světové společenství pro křesťanskou meditaci v České republice, z. s. ve spoluráci se Vzdělávacím a kulturním centrem Kláštera Broumov. Pokud potřebujete další informace obraťte se na email: info@krestanskameditace.cz.

Vaše údaje z této přihlášky budeme shromažďovat pouze za účelem organizace meditačního ústraní v Broumově. Pokud chcete dostávat další informace o činnosti WCCM v České republice a jejích aktivitách, zvolte tuto možnost níže. Svůj souhlas budete moci jednoduše kdykoli odvolat. V žádném případě nebudou vaše informace předány třetím stranám.

Přeji si dostávat další informace a novinky na email? *
Submit
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service