#ŚwięciOczamiMłodych
Zarząd Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Tarnowskiej serdecznie zaprasza wszystkich czcicieli Błogosławionej Karoliny Kózkówny i Świętego Stanisława Kostki do włączenia się w akcję #ŚwięciOczamiMłodych.

Akcja ma na celu pokazanie jaką rolę odgrywa Błogosławiona Karolina Kózkówna i Święty Stanisław Kostka w życiu młodych ludzi i nie tylko :) Zapraszamy do włączenia się każdego, komu sercu bliska jest bł. Karolina czy św. Stanisław :)

Zachęcamy, aby każdy z Was napisał kilka słów o tym jak Błogosławiona Karolina czy Święty Stanisław działają w Waszym życiu :) Podzielcie się z nami, tą krótką refleksją. Następnie z Waszych nadesłanych wypowiedzi będziemy tworzyć grafiki, które będą udostępniane na fan-page Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Tarnowskiej, aby jeszcze bardziej poznać i żyć wartościami, których uczą nas Ci młodzi święci :)
Grafiki będą udostępniane każdego 10. i 18.nastego dnia miesiąca :)

Zapewne każdy z Was ma swoje doświadczenie z naszymi patronami, dlatego podzielcie się z nami, aby inni mogli również tak jak Wy obrać sobie Błogosławioną Karolinę i Świętego Stanisława za swojego patrona! :)

GOTOWI?

Serdecznie pozdrawiamy!
Zarząd Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Tarnowskiej

IMIĘ *
Your answer
WIEK *
Your answer
DIECEZJA *
Your answer
WSPÓLNOTA *
Your answer
WYBIERZ PATRONA *
KIM DLA MNIE JEST WYBRANY PATRON? *
Prosimy, abyś napisał/a co Cię w tym Patronie urzekło? Dlaczego Błogosławiona Karolina czy Święty Stanisław odgrywają ważną rolę w Twoim życiu?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service