Заявка на участь у тренінгах на тему «Конституційна скарга як національний засіб захисту прав людини»
Шановні адвокати!
Координаційний центр з надання правової допомоги за підтримки організації Democracy Reporting International (DRI) протягом травня - липня 2019 року планує проведення 5 тренінгів для адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, на тему «Конституційна скарга як національний засіб захисту прав людини».
З березня 2018 року в Україні запроваджено новий правовий механізм захисту конституційних прав – конституційна скарга. Конституційне судочинство стає доступнішим для фізичних та юридичних осіб, а сама конституційна скарга – додатковим інструментом в роботі адвоката. На жаль, практика використання цього інструменту є недостатньо ефективною. Частка не прийнятих Конституційним Судом України скарг наближається до 100%. Найпершим поясненням цього є необізнаність адвокатів щодо алгоритмів складання, подання та розгляду конституційних скарг, а також стратегій їх використання для захисту клієнтів.
Таким чином, підвищення ефективності використання нового для України механізму захисту конституційних прав фізичних та юридичних осіб, перебуває у прямій залежності від підготовленості та поінформованості адвокатів. Тренінг передбачає розгляд таких питань:
• Умови прийнятності конституційних скарг;
• Структура та змістове наповнення конституційних скарг;
• Основні стратегії використання конституційної скарги для найбільш ефективного захисту інтересів клієнтів;
• Вичерпання національних способів захисту порушених прав;
• Практика Європейського суду з прав людини та її потенційний вплив на субстантивну частину конституційної скарги.
Одноденні тренінги будуть проведені на базі правових клубів PRAVOKATOR у містах Харків (25 травня 2019 року), Дніпро (27 травня 2019 року), Львів (07 червня 2019), Одеса (14 червня 2019), Київ (06 липня 2019 року)
Відібраним учасникам буде надіслано додаткову інформацію на вказані адреси електронної пошти.
1. Укажіть Ваші прізвище, ім'я та по батькові *
Your answer
2. Укажіть адресу Вашої електронної пошти *
Your answer
3. Укажіть номер мобільного телефону *
Your answer
4. Укажіть регіон, у якому Ви здійснюєте адвокатську діяльність *
5. У якому місті Ви бажаєте узяти участь у тренінгу на тему «Конституційна скарга як національний засіб захисту прав людини» *
6. Я даю згоду на участь у тренінгу на тему «Конституційна скарга як національний засіб захисту прав людини» на умовах прибуття до місця його проведення за власний рахунок *
7. Я хочу узяти участь у тренінгу, але відповідно до зазначеного графіка, не маю можливості це зробити
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service