Dołącz do AEGEE!
Zastanawiasz się jak produktywnie wykorzystać swój wolny czas? Która organizacja umożliwi Ci rozwój na wielu płaszczyznach? Gdzie można poznać ludzi kochających podróże i z którymi nie ma mowy o nudzie?

Dołącz do AEGEE-Kraków

Jesteśmy oddziałem międzynarodowej organizacji studenckiej, łączącej ok. 13 tysięcy studentów w ponad 130 miastach Europy. Wspólnie budujemy aktywne, otwarte na świat i wspierające się nawzajem pokolenie. Nasze projekty kierujemy do studentów krakowskich oraz zagranicznych uczelni, umożliwiając rozwój wielu umiejętności oraz wymiany międzynarodowe. W szeregach grupy HR, PR, Fundraising, International Politics czy Ekologicznej na pewno znajdziesz miejsce dla siebie.

Zostaw swój adres e-mail i rozpocznij przygodę życia! 😉
Imię i nazwisko *
Numer telefonu
Mail: *
Skąd się o nas dowiedziałeś?
Czy byłbyś zainteresowany wyjazdem szkoleniowo-integracyjnym FRESH? *
Czy chcesz otrzymywać rozkład jazdy? *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. („RODO”) i akceptuję politykę prywatności AEGEE-Kraków przedstawioną na stronie: http://aegee-krakow.pl/polityka-prywatnosci?fbclid=IwAR00xdv8-x5ZdbRCeS-BjVWt38IQNFXaa_4j1_Q8eiNfzLXDPgI713RCT0w. Przyjmuję do wiadomości, że wyrażenie zgody jest niezbędnym warunkiem otrzymywania informacji o działalności AEGEE-Kraków oraz że informacja ta będzie mi przekazywana w formie newslettera przesyłanego na podany wyżej adres e-mail. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków. Report Abuse