Archi/Tekstūra: Taktilinės patirtys
Spalio paskutinę savaitę senamiestyje įsikuria taktilinė architektūrinių medžiagų patyrimo laboratorija.

Regėjimas daugumai žmonių šiame amžiuje yra labiausiai dominuojantis pojūtis ir pagrindinis įrankis aplinkos suvokimui. Vis dėlto apleidę kitus pojūčius ne tik praleidžiame didelę dalį aplinkos transliuojamos informacijos, bet ir negalime įvertinti šios aplinkos poveikio mums. Architektūra yra daugiasluoksnis menas ir architektūros estetika pasireiškia ne tik kūrinio vaizdu, bet ir jo garsinėmis, taktilinėmis ir kitomis sensorinėmis savybėmis.

Kaip architektūrinės medžiagos, jų nevizualios savybės veikia erdvių naudotojus ir kaip kurtume architektūrą, sąmoningai manipuliuodami šiais pojūčiais?

👉 Projekto dirbtuvėse kviečiami dalyvauti tiek žmonės su regėjimo negalia, tiek žmonės, gyvenime itin pasikliaunantys vizualine informacija.

👉 Visus kitus susidomėjusius kviečiame į dirbtuvių „atviras valandas“, susipažinti su projektu ir darbo procesu. lankytojų skaičius yra ribojamas, prašome atvykti su kauke. Visiems dalyviams registracija yra būtina. Galimybė registruotis vietoje yra, tačiau priklauso nuo laisvų vietų skaičiaus.
Dirbtuves vykdo architektė Rasa Chmieliauskaitė, su nevizualiais architektūros patyrimais patirtį kaupusi projektuose „[NE]matoma architektūra“ ir „ECHOtektūra“.

„Archi/Tekstūra: Taktilinės patirtys“ yra Kaunas Europos kultūros sostinė 2022 programos „Modernizmas ateičiai“ programos dalis. Projektas vykdomas bendradarbiaujant su Lietuvos architektų sajungos Kauno skyriumi.
1. Vardas Pavardė *
2. Telefono numeris *
3. El. pašto adresas *
4. Koks jūsų santykis su architektūros lauku? *
5. Kokias nevizualias architektūros kokybes pastebite? Kaip jas vertinate? *
6. Pasirinkite apsilankymo laiką informacinei ekskursijai (atviros valandos): *
7. Jeigu norėtumėte dalyvauti tyrime, kaip dalyvis, parašykite kodėl, su Jumis susisieksime.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy