Tartu Ülikooli õpetajahariduse arengukava 2016–2020 küsimustik
Tartu Ülikooli üheks vastutusvaldkonnaks ja prioriteediks on kasvatusteaduste valdkonna arendamine. Selleks koostati 2011. aastal õpetajahariduse arengukava (hõlmab nii õpetajakoolitust kui ka haridus- ja kasvatusteadusi), mis kehtib 2015. aasta lõpuni.

Uue arengukava koostamiseks on väga oluline erinevate sidusrühmade hinnang sellele, mis on täidetud, milline on tänane olukord õpetajahariduses ja millised peaks olema Tartu Ülikooli olulisemad väljakutsed järgneval perioodil. Küsime hinnangut ülikooli õppejõududelt-teadlastelt, üliõpilastelt ning koolide juhtidelt, õpetajatelt ja tugipersonalilt.

Teie arvamus on meile väga oluline. Seetõttu oleme tänulikud, kui leiate ligikaudu 5 minutit (õpetajaharidusega otseselt mitteseotud inimesed) või 30 minutit (õpetajaharidusega otseselt seotud inimesed) järgneva ankeedi täitmiseks. Küsimuste tekkimisel palume pöörduda TÜ Pedagogicumi juhataja (Margus Pedaste, margus.pedaste@ut.ee, 5156095) või koordinaatori (Pille Villems, pille.villems@ut.ee, 5169397) poole.

Lugupidamisega
TÜ õpetajahariduse arengukava koostav töörühm

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Millisesse gruppi Sina kuulud? *
Palun vali grupp, millega Sa end kõige enam seostad
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy