Koolivaheaeg Aeg-Ruumis 19-23.04.2021
Vaheaeg peab olema tore! Meiega saad selle veelgi vahvamaks muuta.
Pakume Sulle järgnevat:

E 19. aprill LUGEMISPESA
Sea ennast mõnusalt sisse diivanile voodisse või patjade vahele, ava Facebookis Aeg-Ruumi lehekülg ja kuula kuidas Keiuli loeb Hirmsa Henry vahvatest tegemistest.

T 20. aprill TEEKOND NOORTEKASSE
Kui Sa veel ei tea, kuidas meile külla tulla, siis see video on mõeldud just Sinu silmadele! Teeme puust ja punaselt.

K 21. aprill GEOPEITUS (kell 12.00, 13.00, 14.00, 15.00 ja 16.00)
Noorsootöötaja Kairi võtab korraga ühe noore kaasa ja viib linnapeale geopeitust mängima. Eelnevaid teadmisi vaja ei ole. Vihjeks võib öelda, et otsitakse aaret ja viibitakse kõik 60 minutit vabas õhus. Võta hea tuju ja mask kaasa, järgi kehtivaid koroonapiiranguid ja eeskirju ning tule kohale ainult siis, kui oled täiesti terve! Nõutud on eelnev registreerimine (selleks saada kiri endale sobiva kellaajaga siia: aegruum@ntm.ee). Kohtade arv on piiratud!

N 22. aprill LUMELEOPARDI LIVE (kell 14.00)
Aprillikuus kutsub Seiklusring kõiki Lumeleopardi retkele. Kui sa veel ei tea, kuidas osaleda, siis võta oma nutiseade, säti ennast õue ja ava kell 14.00 meie Facebooki leht. Noorsootöötaja Maili seletab, mis see täpselt on ja näitab ette, kuidas mängida. Saad koos temaga mängu alustada ja esitada chatis kohe küsimusi, kui miski jääb arusaamatuks.

R 23. aprill ZOOMI MAFFIA (kell 18.00)
Meie vabatahtlik Sasha korraldab Zoomi keskkonnas ägeda rollimängu. Eelnevaid teadmisi vaja ei ole. Kuna Sasha räägib inglise (ja vene!) keeles, siis on hea võimalus keeli harjutada. Kellel julgust napib, neid abistavad tõlkimisel meie noorsootöötajad.


Osalemine TASUTA!
Tegevust toetab Tartu linn.
Registreerumine on vajalik noortekeskuse tegevustes osalevate laste kajastamiseks aruandluses, sest kui me teiega päriselt kokku ei saa, siis edasiste tegevuste korraldamise võimaldamiseks vajame infot meie tegevustes osaluse kohta.

Lisainfo: aegruum@ntm.ee.

*korraldajal on õigus tegevuskavas vajadusel muudatusi teha.
Ees- ja perekonnanimi *
Vanus *
Kool
Kontakttelefon *
Millistel päevadel osaled? *
Required
Vanema või eestkostja ees- ja perekonnanimi *
Vanema või eestkostja telefon *
Küsimused, kommentaarid, ettepanekud.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy