משורר הספרייה - בספריית השירה בבית אריאלה
"משורר הספרייה" מרדכי גלילי מארח את המשוררים : עמיחי חסון ונועה שקרג'י . המפגש יתקיים ביום שלישי 12.2.19 בשעה 19:00 בספריית המוזיקה. להרשמה יש למלא פרטים בשורות הבאות:
עמיחי חסון - "בלי מה" הוא ספר החושף מעברים ושינוי תודעה: מחלום לפיכחון, מילדות לבגרות, מבית המדרש לבית הקולנוע, מטריפולי לניו יורק, מירושלים לשפלה, מאדם יחיד לאיש משפחה שתלוי על בלי מה. המציאות הפוליטית, המקומית והעולמית, חודרת אל הבית ומשנה את השפה. שירה אינטימית שדלתה פתוחה תמיד. עמיחי חסון (יליד רמת גן, 1987) הוא מנהל אומנותי ויוצר קולנוע וטלוויזיה. סרטו התיעודי האחרון "ישורון: 6 פרקי אבות" על אודות המשורר אבות ישורון (סדרת סרטי "העברים", 2018). ספר שירו הקודם "מדבר עם הבית" (הוצאת "אבן חושן" ו"קסת", 2015).
נועה שקרג'י - חותמת חום הוא ספר שירים העוסק בכניעה בפני המוכתב מראש; הגורלי ככוח המגביל את ההווה וממילא את העתיד. הספר מתאר את הנוכחות של ההגבלה הזו בכל אשר נפנה, אם בנוגע לאהבה, אם בנוגע לאל ככוח מגביל ומוגבל ואם ביחס ליכולת של המשוררת לשנות גורל פרטי או קהילתי באמצעות שימוש השפה. את שירי הספר מלווה אווירה מסתורית ואניגמטית הטורדת את הקריאה אך גם משרה קסם על המציאות המתוארת בשירים. נועה שקרג'י (ילידת ירושלים, 1989) משוררת, עורכת, מנהלת בית הספר לאמנויות המילה בירושלים ודוקטורנטית במחלקה לתקשורת ועיתונאות באוניברסיטה העברית. ספר שיריה "חותמת חום" (הקיבוץ המאוחד) ראה אור בשנת 2017.
שם מלא: *
Your answer
טלפון או טלפון נייד: *
Your answer
דוא"ל: *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service