Etkinlik İstek Formu / Event Request Form

English description below*

Etkinliklerimizin detayları için lütfen web sayfamızı inceleyiniz. Lütfen bu formu göndermeden önce akademik dönem tarihlerimizi inceleyin.

Katılımı en üst düzeye çıkarmak için, etkinlikler dönem boyunca Ekim ve Kasım veya Mart ve Nisan ayları arasında gerçekleştirilmelidir. Final Sınavı Döneminde lisans öğrencilerine etkinlikler tanıtılmayacaktır.

Etkinliklerle çakışmaları önlemek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz, ancak Sabancı Üniversitesi öğrenci toplulukları, fakülteleri veya departmanları aracılığıyla meydana gelebilecek olası çakışmaların sorumluluğunu alamıyoruz. Hiçbir etkinlik için katılımı garanti edemiyoruz.

---

For the details of our events, please review our webpage. Please review our term dates before submitting this form

To maximise attendance, events should take place during term time between October and November or March & April. Events will not be promoted to undergraduates during the Final Examination Period.

We do our utmost to prevent clashes with competitor organisations, however, we cannot take responsibility for potential clashes of events taking place through Sabanci University student societies, faculties and departments. We cannot guarantee attendance for any events.


Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Sabancı University. Report Abuse