Eelkool Merivälja Koolis 2018/2019 õppeaastal; Õpetaja Rita rühm neljapäeviti kell 15.30-17.30
NB! Soovitame võimalusel registreerides kasutades arvutit. Eelnevatel aastatel on esinenud mure, et registreering ei jõua kohale mobiiltelefoni või tahvelarvutit kasutades.

Eelkoolis õppimise tingimused:
1) Eelkooli rühmal toimub tund 1 kord nädalas; kokku 120 minutit (koos pausidega).
2) Rühma suurus on maksimaalselt 18 õpilast.
3) Eelkooli tasu kuus on 2018/2019 õppeaastal 40 eurot+käibemaks. Maksmine toimub teile Hansakey OÜ poolt e-posti saadetava arve alusel 4x aastas oktoobris, detsembris, veebruaris, aprillis. (Tasutakse kahe kuu eest korraga.)
4) Õppemaksule lisandub 1 kord aastas õppematerjalide (töövihik, töölehed jms) kulu 15 eurot, mis kajastub esimesel arvel.
5) Õppemaks on kohatasu ja seda peab maksma ka siis, kui laps pole tunnis osalenud. Kuutasu ei vähene, kui vahepeal on koolivaheaeg või riiklik püha. Samuti tuleb maikuus tasuda 40 eurot+käibemaks, kuigi eelkool lõppeb mai kolmandal nädalal.
6) Kui arve on tasutud 2 kuu eest, kuid laps loobub eelkoolis osalemast, siis raha ei tagastata. Samuti tuleb tasuda alati ka jooksva kuu eest.
7) Õppemaksult ei saa tagasi tulumaksu.
8) Õpetajal on õigus last mitte tundi võtta, kui õppemaks on arvel esitatud tähtajaks maksmata.
9) Koolivaheaegadel ja riigipühadel eelkooli ei toimu.
10) Laps peab olema eelkooli toodud hiljemalt 5 minutit enne tunni algust ja lapsevanem peab hiljemalt 5 minutit enne tunni lõppu last koolimajas ootama.
11) Lapsel peavad iga tund kaasas olema vahetusjalanõud, pinal (2 harilikku pliiatsit, kustutuskumm, kogujaga teritaja, joonlaud, värvilised pliiatsid, käärid, liim) ja õpimapp. NB! Viltpliiatseid, pastakaid, tindipliiatseid eelkoolis ei kasutata.
12) Kõigil õppevahenditel ja riietel peab olema peal lapse nimi. OÜ Hansakey ega Merivälja Kool ei vastuta kadunud asjade eest.
13) Igal veerandil võivad eelkooli tundide ajad muutuda (päev ja ka kellaaeg), kui muutub tunniplaan koolis ja teisiti ei saa õppetööd korraldada.
14) Vahel võib juhtuda, et kogu kooli töökorralduse või koolituste või õpetaja haigestumise vms tõttu jääb tund ära. Sellisel juhul toimub tund mõnel teisel päeval või kellaajal. Sellest teatatakse üldjuhul e-posti teel vähemalt nädal ette.
15) Eelkool kestab oktoobrist mai kolmanda nädalani.
16) Lapsele tuleb alati enne tundi öelda, kes talle järele tuleb. Samuti peab olema eelkooli ajal lapsevanem telefoni teel kättesaadav (nt kui laps haigestub ootamatult vms, siis saaks koheselt kontakti).
17) Eelkooli elektrooniliselt registreerimine ei taga automaatselt kohta rühmas. Teile saadetakse mõne päeva jooksul peale registreerimist eraldi e-kiri kinnitusega, et rühmas on vaba koht teie lapsele.

Lapse ees- ja perekonnanimi *
Your answer
Lapse ema ees- ja perekonnanimi *
Your answer
Lapse ema kontakttelefon *
Your answer
Lapse ema e-posti aadress *
Your answer
Lapse isa ees- ja perekonnanimi *
Your answer
Lapse isa kontakttelefon *
Your answer
Lapse isa e-posti aadress *
Your answer
Laps on kodune *
Required
Millises lasteaias laps käib? *
Your answer
Millega peab õpetaja Teie lapse puhul arvestama? (nt kodune keel erineb õppekeelest koolis; allergia; prillid; kohanemisraskused, sotsiaalsed oskused vms) *
Your answer
Olen tutvunud ja nõustun eelkoolis õppimise tingimustega *
Eelkooli eest maksva isiku ees- ja perekonnanimi *
Your answer
Eelkooli eest maksva isiku e-posti aadress (siia saadetakse arve) *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Tallinna Ülikool. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms