Druk 3D w bibliotece a prawo autorskie – ankieta dla bibliotek
Badanie ankietowe prowadzone jest w związku z prezentacją na Kongresie IFLA 2017 we Wrocławiu. Ankieta jest krótka i anonimowa - nie jest wymagane podanie nazwy biblioteki ani danych osobowych osoby wypełniającej. Prosimy o przesłanie odpowiedzi w terminie do 14 sierpnia br. W przypadku pytań dotyczących ankiety, prosimy o kontakt z Agnieszką Koszowską (agnieszka.koszowska@frsi.org.pl).
Bardzo dziękujęmy za pomoc w zebraniu danych do prezentacji!
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego
1. Czy Twoja biblioteka posiada drukarkę 3D?
2. Jeśli biblioteka ma drukarkę 3D (swoją lub wypożyczoną), czy udostępnia ją użytkownikom? (Prosimy o odpowiedź tylko te biblioteki, które mają drukarki 3D)
3. Jeśli biblioteka ma drukarkę 3D (swoją lub wypożyczoną), w jaki sposób jest ona wykorzystywana? (Prosimy o odpowiedź tylko te biblioteki, które mają drukarki 3D). Można zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedź.
4. Czy biblioteka korzysta z ogólnodostępnych serwisów z gotowymi projektami do wydruku? (Prosimy o odpowiedź tylko te biblioteki, które mają drukarki 3D.)
5. Jeśli biblioteka korzysta z z ogólnodostępnych stron i serwisów z gotowymi projektami 3D do wydruku, prosimy o podanie nazw przykładowych (wykorzystywanych przez bibliotekę) stron/serwisów:
Your answer
6. Czy biblioteka organizuje dla użytkowników warsztaty modelowania 3D (tzn. projektowania trójwymiarowych obiektów, które mogą, choć nie muszą, być wydrukowane na drukarkach 3D)?
7. Czy biblioteka posiada regulamin korzystania z drukarki 3D? (Prosimy o odpowiedź tylko te biblioteki, które mają drukarki 3D.)
8. Wybierz stwierdzenie, z którym w największym stopniu się zgadzasz:
9. Wybierz stwierdzenie, z którym w największym stopniu się zgadzasz:
10. Biblioteka, w której pracuję:
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms