Kapitularz 2017
Witaj!
Jeśli czytasz ten tekst jesteś pewnie zainteresowany/a współtworzeniem programu Łódzkiego Konwentu Fantastyki Kapitularz, który odbędzie się 1-3 września 2017.

Kapitularz od zawsze inwestuje w różnorodny i niepowtarzalny program. Dlatego w tym roku dajemy możliwość odpowiedzenia na dodatkowe pytania, abyśmy mogli nie tylko użyć przesłanych przez Ciebie atrakcji, ale również wspólnie stworzyć punkty programu zaproponowane przez nas i zaprosić Cię do uczestniczenia w panelach dyskusyjnych. Dzięki temu będziesz mógł/a mieć platformę do prowadzenia dyskusji oraz zaprezentować swoją wiedzę, o której nie wiedziałeś/aś, że inni chcą poznać.

Oczywiście, możesz też tradycyjnie przesłać nam tylko swoje przygotowane prelekcje i atrakcje.

Ceny wejściówek i zniżki dla prelegentów pozostaną w tym roku na zeszłorocznym poziomie:
Pełna akredytacja - 50 zł, na piątek 20, sobotę 30, niedzielę 20 zł. A zniżki - 1 godzina 30 % od trzydniowego biletu, 2 godziny - 60%, 3 godziny - 100%. Jeśli natomiast możesz pojawić się na Kapitularzu tylko jednego dnia, daj nam o tym znać, też będziemy mogli zaproponować ulgę.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Łódzki Festiwal Fantastyki "Kapitularz". Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms