5.6. 2023 tanec   5Rytmov®Sweat   19.00 - Movement LAB       
Tento pondelok bude s nami na záver aj  Zvuková stopa, posilnená o ďalších hudobníkovVo svetle môžeme vidieť svoje tiene a môžeme sa pred nimi schovať sa , ak treba. V tme sú naše tiene pred nami skryté , hrozí, že vyskočia, privolajú naše blufy, odhalia naše tajomstvá, obavy a pochybnosti. Trik je v tom, že keď sa v tme stretneme s temnými postavami nášho ega vytancujeme ich do svetla.“ — Gabrielle Roth


❤🙏💃❤💜
Tancujeme priestore- Movement LAB, kde máme všetko potrebné pohodlie a krásnu energiu jeho tvorcov.
Movement LAB je na 1.poschodí OD Budúcnosť, Drieňová 40, Bratislava. Je to blízko od Martinského cintorína. Dá sa tu aj veľmi pohodlne parkovať.

 ...
Tanec 5Rytmov ( 5 Rhythms®je dynamická meditácia pohybom, vytvorená americkou tanečnicou, terapeutkou, charizmatickou šamankou Gabrielle Roth (1941-2012)
5Rytmov® je filozofia, pohľad na svet a umenie v pohybe vytvorená Gabriellou Roth a praktikovaná desaťtisícmi tanečníkov na celom svete. Je to dynamická pohybová prax zakorenená v princípe, že ak dostaneš dušu do pohybu, začne sa sama uzdravovať. Pohyb je oboje – liek aj metafora, ktoré sa ku nám dostávajú ponad všetky jazyky, kultúry a vekové skupiny, aby premenili utrpenie na umenie, umenie na uvedomenie a uvedomenie na akciu. Kdekoľvek tancujeme 5Rytmov, vznikne komunita narodená pre tanec, potenie sa, zmenu a podporu , ktorá poskytne bezpečný priestor pre každého z nás aby sme mohli zatriasť tým čo drží naše ego a prebudiť štavnaté, nepredvídateĺné, fascinujúce, na hrane sa pohybujúce, hviezdne časti nášho ja, ktoré si zaslúžia byť slobodné. Kreativita. Spojenie. Komunita


Vítané sú všetky vekové kategórie, nováčikovia, ľudia bez predchádzajúcich tanečných skúseností aj skúsení tanečníci. Zíde sa viac vrstiev ľahkého odevu na tancovanie a vhod príde aj fľaša s vodou. Pri tomto tanci sa môžeme aj riadne zapotiť, vlastný uterák bude v takej chvíli užitočný.. Tancujeme naboso, prípadne v ľahkej tanečnej obuvi. Príspevok - 15 - 20   , zľava pre ľudí na rodičovskej, študentov a dôchodcov a tých čo prišli prvý krát na 5Rtymov - 10€,  deti do 10 r. zdarma,  dôchodcovia a deti nad 10r -  5€info o akciách 5Rytmov na Slovensku:
www.trizi.net 

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Registrácia/ Registration
5.6.2023 - tanec 5rytmov - sweat
Name *
telefónne číslo/ phone *
*
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy