5Rytmov®Sweat , Movement LAB, pondelok  30.5.2022  19.00 - 21.00

Srdečne Vás pozývam na tanec 5Rytmov v novovzniknutom priestore- Movement LAB, Drieňová 40, Bratislava.  e to nádherný priestor na tanec,  tancujeme pravidelne každý pondelok. Movement LAB je na 1.poschodí OD Budúcnosť,  blízko od Martinského cintorína. Dá sa tam veľmi pohodlne parkovať.  

"Tanec nie je iba to, keď sa bezbolestne vznášaš ako list vo vetre. Tanec je, keď Tvoje srdce vyletí z hrude a tvoje telo plynie medzi svetmi." Rumi
❤🙏💃❤💜


 ...
Tanec 5Rytmov ( 5 Rhythms®je dynamická meditácia pohybom, vytvorená americkou tanečnicou, terapeutkou, charizmatickou šamankou Gabrielle Roth (1941-2012)
5Rytmov® je filozofia, pohľad na svet a umenie v pohybe vytvorená Gabriellou Roth a praktikovaná desaťtisícmi tanečníkov na celom svete. Je to dynamická pohybová prax zakorenená v princípe, že ak dostaneš dušu do pohybu, začne sa sama uzdravovať. Pohyb je oboje – liek aj metafora, ktoré sa ku nám dostávajú ponad všetky jazyky, kultúry a vekové skupiny, aby premenili utrpenie na umenie, umenie na uvedomenie a uvedomenie na akciu. Kdekoľvek tancujeme 5Rytmov, vznikne komunita narodená pre tanec, potenie sa, zmenu a podporu , ktorá poskytne bezpečný priestor pre každého z nás aby sme mohli zatriasť tým čo drží naše ego a prebudiť štavnaté, nepredvídateĺné, fascinujúce, na hrane sa pohybujúce, hviezdne časti nášho ja, ktoré si zaslúžia byť slobodné. Kreativita. Spojenie. Komunita


Vítané sú všetky vekové kategórie, nováčikovia, ľudia bez predchádzajúcich tanečných skúseností aj skúsení tanečníci. Zíde sa viac vrstiev ľahkého odevu na tancovanie a vhod príde aj fľaša s vodou. Pri tomto tanci sa môžeme aj riadne zapotiť, vlastný uterák bude v takej chvíli užitočný.. Tancujeme naboso, prípadne v ľahkej tanečnej obuvi. Príspevok - 12 €, zľava pre ľudí na rodičovskej, študentov a dôchodcov a tých čo prišli prvý krát na 5Rtymov - 8€, deti do 10 r. zdarma, nad 10r -  6€info o akciách 5Rytmov na Slovensku:
www.trizi.net 

​ ...
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Registrácia/ Registration
.30.5.2022  19.00 - 21.00
Name *
telefónne číslo/ phone *
*
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy