Anne&Stiil Ilulemmikud
Hea Anne & Stiili koostööpartner!

Ajakiri Anne & Stiil jätkab ka sellel aastal üht toredat traditsiooni – parimate ilutoodete valimist. Vaekausile jäänud tooted saavad õiguse tähistusele “Anne & Stiili ilulemmik 2017”.
Ka sel aastal toimub konkurss 12 kategoorias, millest 11 kategooria võitjad valib žürii ja ühe kategooria võitjad jäävad ajakirja lugejate otsustada.
Kõik senised konkursid (2010–2016) on saanud head tagasisidet nii meie lugejatelt kui ka koostööpartneritelt, mis on meid motiveerinud seda äärmiselt menukat konkurssi jätkama. Suur müügiedu on saatnud neidki tooteid, mis tihedas lõppvõistluses küll medalita jäid, ent mis pälvisid tänu konkursil osalemisele iluspetsialistide suuremat tähelepanu ja jõudsid nii ka ajakirja kaante vahele.

Konkursil “Anne & Stiili ilulemmik 2017” võivad osaleda teie vabalt valitud parimad tooted, mis on lansseeritud (või lansseerimisel) ajavahemikus oktoober 2016 kuni september 2017.
Esitatud tingimustele vastavad tooted (iga originaalsuuruses toodet 2 eksemplari, mida hiljem ei tagastata) koos osalemisankeediga palume saata või tuua Ajakirjade Kirjastusse aadressil Niine 11, 10414 Tallinn, 5. korrus (palume kindlasti lisada juurde märgusõna “Anne & Stiili iluauhind”, Teele Purre).
Et konkurssi paremini korraldada, kehtib ka tänavu konkursil osalemise tasu, mis on 70 eurot + km ühe tootenimetuse kohta.

Osalustasu eest:
- võimalus osaleda parimate ilutoodete valimisel,
- kutse novembri lõpus toimuvale ilulemmikute galale,
- kõik konkursil osalevad tooted tuuakse välja koos toodet tutvustava teksti + pildiga Anne & Stiili koduleheküljel, kus lugejad saavad nendega tutvuda (oktoober-november 2017),
- võidu korral ilulemmikute kleepsu aastane kasutusõigus,
- kõik võidutooted tuuakse välja detsembrikuu Annes & Stiilis,
- kõik võidutooted tuuakse välja Anne & Stiili veebis.

Pärast too(de)te saabumist Ajakirjade Kirjastusse väljastame teile arve ning kui arve on tasutud näidatud kuupäevaks, osaleb toode konkursil. Tooteid ootame 1. augustini 2017. Kui tooted on saadetud kulleriga, siis arvestame 1. augustit kui viimast väljasaatmiskuupäeva. Oleme tänulikud, kui peate tähtajast kinni, sest žürii alustab tööd 2. augustil 2017.

Lisaks toodete ja osalemisankeedi saatmisele palume laadida fotod ftp-sse, saata need Dropboxi lingiga või e-kirjaga (täpsemad tingimused piltidele on toodud osalemisankeedis).

Konkursist täpsemalt:

Žürii
Žürii koosneb kümnest liikmest, nende seas toimetuse liikmed, iluspetsialistid ja iluhuvilised. Žürii koosseisu avalikustame koos auhinnatud toodete väljakuulutamisega.

Kategooriad
Auhinnad antakse välja 12 kategoorias, millest 11 üle otsustab žürii ja 1 üle lugejad.

Kategooriad on järgmised:

AEGUMATU LEMMIK: segakategooria toodetest, millest on aja jooksul saanud klientide lemmikud.
INNOVATSIOON: segakategooria, tooted, mis on silma paistnud erilise uuenduslikkusega.
JUUKSEHOOLDUS: šampoonid, palsamid, pähejäetavad palsamid, maskid, seerumid, värvid, lakid, volüümiandjad, juurekergitajad, läikespreid, kuumakaitsetooted, lokiviimistlejad, kuivšampoonid, puudrid, vahad, vahud jne.
KEHAHOOLDUS: koorijad, kreemid, õlid, karvaeemaldustooted, deodorandid, dušigeelid, vannitooted, päikesekaitsekreemid, päevitamisjärgsed hooldusvahendid, pruunistuskreemid jne.
LUGEJATE LEMMIK: segakategooria, mis koostatakse lugejate tagasiside põhjal (Facebook, e-kirjad) – parim säästuost, luksustoode, ökotoode, lemmikbränd jne.
MANIKÜÜR JA PEDIKÜÜR: küünelakid, pealislakid, aluslakid, küünetugevdajad, lakieemaldajad, küünenaha hoolduse tooted, kätekreemid, jalakreemid jne.
MEESTETOOTED: segakategooria, kus kandideerivad kõik meestele mõeldud ilutooted, parfüümid ja iluvahendid.
MEIK: huulepulgad, huuleläiked, lauvärvid, ripsmetušid, silmalainerid, silmapliiatsid, kulmupliiatsid, jumestuskreemid, mineraalpõhjad, peitekreemid, põsepunad, päikesepuudrid, valguspliiatsid, toonivad niisutajad, puudrid, läikepuudrid, meigialuskreemid jne.
NÄOHOOLDUS: puhastusgeelid ja -piimad, niisutajad, päevakreemid, öökreemid, vananemisvastased kreemid, koorijad, maskid, seerumid, silmakreemid, toonikud, huulepalsamid, silmameigieemaldajad, päikesekaitsekreemid, pruunistuskreemid jne.
PARFÜÜM: tualettveed, parfüümveed, aromaatsed veed jne.
PARIM EESTI ILUTOODE: selles kategoorias saavad keha-, näo- ja juuksehooldustoodete ning dekoratiivkosmeetikaga kandideerida kodumaised kosmeetikatootjad.
ÖKOTOODE: selles kategoorias saavad oma toodetega kandideerida looduskosmeetikatootjad. Naturaalsete kosmeetikatoodete koostises ei tohi olla sünteetilisi värvaineid ega aromatiseerijaid ning need peavad sisaldama vähemalt 95% taimseid ja mineraalseid komponente.


Kui teil on konkursi kohta lisaküsimusi, vastab neile meelsasti Ajakirjade Kirjastuse reklaamiosakond: tel 666 2660, e-post ilulemmik@kirjastus.ee.

Edukat osalemist!
Sinu Anne & Stiil

Toote pildid (ümbrispakendis ja ilma) :

Saata Dropboxi või Wetransferi lingiga aadressile ilulemmik@kirjastus.ee
Saata e-kirjaga aadressile ilulemmik@kirjastus.ee
Täpne ingliskeelne nimetus peab kajastuma faili nimes!

Nõuded esitatavale tootepildile:
Minimaalselt 100 x 150 mm ja 300 dpi (punkti tolli kohta) trükikõlblikud failid või failimõõtmed pikslites 1200 x 1800 pikslit või enam.

Ettevõtte nimi *
Your answer
Kontaktisiku nimi *
Your answer
Kontaktisiku e-mail *
Your answer
Toote täpne eestikeelne nimetus *
Your answer
Toote täpne originaalkeelne nimetus *
Your answer
Kategooria, kus toode osaleb: *
Toote jaehind *
Your answer
Kas tegemist on vaid ilu- või juuksurisalongides müüdava tootega: *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms