Farmaatsia meeste kokkutulek 23.-24. märts 2024

Eesti Farmaatsia Seltsi poolt on hea meel kutsuda Teid järjekordsele farmaatsia meeste kokkutulekule, mis toimub 23.-24. märtsil Järvamaal, et üle pika aja taas kohtuda või hoopis omavahel alles tuttavaks saada.

Viimane Eesti farmaatsia meeste kokkutulek toimus 2015. aastal. Kohtusime toona Tartus, külastasime Farmaatsia instituuti ja seejärel suundusime edasi lõuna poole.

Vahepealse ajaga on meie ridadega liitunud ligi 40 uut kolleegi. Kahjutundega tuleb tõdeda, et meie seas on ka lahkunuid.

Selline see eluringkäik juba on ja seetõttu ongi oluline omavahel aegajalt kohtuda, suhteid luua ja arendada. Ravimite maailm on eriline ja sõltumata sellest, kes kus täpselt töötab on meie omavaheline kokkuhoidmine ja koostöö vajalik. Seda ikka meie eriala hüvanguks!

Meie kokkutuleku õnnestumiseks on oluline võimalikult suurearvuline kolleegide osavõtt. Seetõttu palun jagage kutset ja infot oma meesproviisoritest ja -farmatseutidest kursuse- ja töökaaslastega, kellega koostööd teete ja kutsuge sõber üritusele kaasa.

Registreerimine on avatud kuni 15.03.2024, hilisem registreerimine on võimalik vaid eraldi kokkuleppel. Kokkutuleku osavõtutasu on 60 eurot, millega katame toitlustuse ja ööbimise kulud.

Osavõtutasu palume tasuda registreerimisega üheaegselt Eesti Farmaatsia Seltsi arvelduskontole: EE032200221007134541 (Swedbank). Selgituseks kirjutage: osaleja(te) ees- ja perekonnanimi, Meeste kokkutulek

Lisaküsimuste korral võtke ühendust e-posti teel info@efs.ee

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Ees- ja perekonnanimi *
Kutse *
Lõpetamise aasta *
Telefon *
Kas vajad transporti ja kust kohast? 
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy