Jesenný biznis workshop na tému:              "Podnikateľský nápad" 23.10.2018
Tento formulár slúži na registráciu účastníkov na workshop "Podnikateľský nápad", ktorý organizuje Inkubátor Vedeckého parku Univerzity Komenského v Bratislave (ďalej "Inkubátor VP UK"; web: https://cusp.uniba.sk/inkubator) v spolupráci s Fakultou managementu Univerzity Komenského v Bratislave (ďalej "FM UK").Sign in to Google to save your progress. Learn more
O workshope
Prakticky zameraný workshop je určený pre účastníkov, ktorí sa chcú dozvedieť viac o generovaní nápadov, ich validácii a tvorbe prototypu, ako aj pre tých, ktorí už majú vlastný nápad a chcú ho ďalej rozvinúť a komercializovať. Workshop je lektorovaný skúseným lektorom z FM UK. Cieľom workshopu je zoznámiť sa s metódami generovania nápadov, rozvíjať zručnosti pre tvorbu nápadov, ich hodnotenie a ďalší rozvoj, ako aj pochopiť rozdiel medzi podnikateľským nápadom a podnikateľskou príležitosťou a princípy a proces rozvoja príležitostí.
Čo sa dozvieš?
Kde hľadať zdroje pre podnikateľský nápad? Ako vytvoriť podnikateľský nápad a rozvinúť ho do podnikateľskej príležitosti? Ako zvalidovať podnikateľský nápad a vytvoriť prototyp? Čo je a čo nie je podnikateľská príležitosť pre tvoj nápad? Otázky, ktoré ti pomôžu úspešne rozvinúť podnikateľskú príležitosť. Odpovede na tvoje otázky od skúseného lektora.
Lektor - Mgr. Peter Marcin, PhD.
Pôsobí na Katedre stratégie a podnikania FM UK, kde vyučuje predmety s tématickým zameraním na podnikanie. Ako projektový manažér zároveň vedie Poradenské a rozvojové centrum pri FM UK (PRC). Má praktické skúsenosti s podnikaním a pôsobí ako konzultant a mentor pre rozbeh a rozvoj podnikania.
Kedy?
Utorok 23.10.2018 od 16:00 - 18:00 h
Kde?
Univerzita Komenského v Bratislave, Vedecký park, Ilkovičova 8, Bratislava - konferenčná miestnosť č. 187 (prízemie)
Podmienky registrácie a účasti na workshope:
Na workshop je možné zaregistrovať sa najneskôr do pondelka 22.10.2018.
Prosíme o bezodkladné informovanie v prípade neúčasti na mailovú adresu: miriam.marcisova@uniba.sk.
Účasť na workshope je bezplatná.
Meno *
Priezvisko *
E-mail *
Som v kategórii: *
Fakulta UK (vyznačiť pre kategóriu študent/doktorand/zamestnanec) / Iné (uviesť názov organizácie pre kategóriu absolvent UK/Iné) *
Môj podnikateľský nápad je v štádiu *
Moje otázky k téme workshopu pre lektora a mentora:
Súhlas so spracovaním osobných údajov *
Required
Tieto súhlasy dávate dobrovoľne a môžete ich kedykoľvek odvolať alebo obnoviť prostredníctvom e-mailovej adresy miriam.marcisova@uniba.sk. Informácie o Vašich právach pri spracúvaní Vašich osobných údajov ako sú napríklad právo na prístup k Vašim osobným údajom alebo právo na vymazanie Vašich osobných údajov a kontaktné údaje na zodpovednú osobu vykonávajúcu dohľad nad spracúvaním osobných údajov na UK sú dostupné na stránke: https://uniba.sk/o-univerzite/uradna-vyveska/ochrana-osobnych-udajov/.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy