Реєстрація на консультацію для долучення до терапевтичної групи від Українського ветеранського фонду

Відчуваєте постійне хвилювання за рідних людей, стрес через війну не дає якісно піклуватись про себе та близьких, доводиться шукати нового себе, адже все те, що було в житті до великої війни, втрачене? 

Віднайти сили легше пережити період невизначеності допоможуть кваліфіковані психологи. 

Український ветеранський фонд започатковує терапевтичну групу для тих, хто зазнав страждань внаслідок війни – людей, які чекають рідних з фронту, внутрішньо переміщених осіб та усіх, хто відчуває тривогу і знесилення через війну.

Перебування в безпечному просторі, створеному фахівцями, та підтримуюче спілкування допоможуть учасникам групи проявити власні почуття, знайти сили чекати та вірити.

📍Зустрічі групи відбуватимуться онлайн. Групова робота – це 10 зустрічей сталою групою (10–14 осіб) раз на тиждень — у четвер, о 19:00. Тривалість зустрічі – 1,5–2 години.

Відбір учасників групи здійснюватимуть психологи за результатами індивідуальних консультацій, які триватимуть одну годину і передбачають знайомство, стабілізацію психологічного стану та роботу над проблемами, про які людина не готова говорити на загал. У цій формі Ви можете зареєструватися на консультацію.

📲 Якщо Вам потрібна психологічна підтримка просто зараз – телефонуйте на номер нашої гарячої лінії: 0 800 33 20 29, працюємо щодня й цілодобово.

Цей проєкт став можливим завдяки програмі Український Фонд Швидкого Реагування IREX яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ваше імʼя та прізвище
*
Ваша електронна адреса (на неї ми надішлемо лінк на відеоконференцію (Zoom або Google Meet) для проходження консультації)
*
Номер телефону *
Чи даєте згоду та обробку персональних даних?
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Український ветеранський фонд. Report Abuse