TEKNİK DESTEK TALEP OLUŞTURMA FORMU*
E-devlet Kariyer Kapısı platformu üzerinden yürütülen Hacettepe Üniversitesi Erasmus+ Hareketlilik Başvuruları ile ilgili olarak karşılaştığınız teknik sorun ve aksaklıkları lütfen bu form üzerinden iletiniz. Erasmus+ Programları başvuru süreçlerinin E-devlet üzerinden alınmasına ilişkin sistem yapılandırma ve iyileştirme çalışmaları devam ettiği için başvuru aşamasında yaşanılabilecek aksaklıkların ivedilikle bildirilmesi önem taşımaktadır. Lütfen karşılaştığınız problemi, başvuru aşamasında E-devlet üzerinde adınıza oluşturulan Referans Numarası ile birlikte, Türkiye Ulusal Ajansı teknik destek birimine iletilmek üzere iletiniz. Problemin çözümüne ilişkin gerekli kontrollerin yapılmasının ardından, bu formda belirttiğiniz e-posta adresine Hacettepe Üniversitesi, AB Koordinatörlüğü'nün ilgili birimleri tarafından geri bildirimde bulunulacaktır.

Geri bildirim sonrasında ilettiğiniz problemin çözülüp çözülmediğini TEKNİK DESTEK GERİ BİLDİRİM FORMU (https://forms.gle/s7VgKo5NtX2zLx9x6) ile bildiriniz.

Hacettepe Üniversitesi, AB Koordinatörlüğü tarafından http://www.abofisi.hacettepe.edu.tr/ adresi üzerinden yapılan güncel "Duyuru" ve "Sıkça Sorulan Sorular" belgelerini inceleyeniz.

Başvuru, seçim ve yerleştirme süreci ile ilgili tüm sorularınızı AB Koordinatörlüğü Çevrimiçi Bilgilendirme Toplantılarında veya erasmus@hacettepe.edu.tr adresi üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

Hacettepe Üniversitesi, Erasmus+ Kurum Koordinatörlüğü

Bu anket 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Hacettepe Üniversitesi tarafından belirlenen uygulama usul ve esaslarına tabidir. Hacettepe Üniversitesi tarafından yayınlanan Kullanıcı Aydınlatma Bildirimi'ne yanda belirtilen adresten ulaşabilirsiniz: https://universitem.hacettepe.edu.tr/kvkk-bilgilendirme/
Sign in to Google to save your progress. Learn more
E-DEVLET BAŞVURU REFERANS NUMARASI (E-devlet üzerinden gerçekleştirdiğiniz başvuru işlemleri sırasında adınıza oluşturulan Başvuru Referans Numarası) *
İsim, Soyad *
T.C. Kimlik Numaranız *
E-posta Adresi *
Kayıtlı Olduğunuz Bölüm/Program *
Öğrenci Numaranız *
Lütfen Başvuru Sırasında Problem Yaşadığınız Hareketlilik Türünü Seçiniz *
Lütfen eğitim kademenizi belirtiniz *
Daha önce erasmus@hacettepe.edu.tr adresi üzerinde bildirimde bulunduysanız, lütfen güncel durumu kontrol ediniz. Bildirime konu problem çözüldü mü? *
E-devlet başvurunuzun hangi aşamasında/aşamalarında problemle karşılaştınız? *
Required
E-devlet üzerinden gerçekleşen başvuru aşamasında karşılaştığınız problem aşağıdakilerden biriyse lütfen seçiniz. Karşılaştığınız problem aşağıda listelenmemişse lütfen Diğer seçeneği seçerek bir sonraki sekmede problem detaylarını belirtiniz. *
Required
E-devlet üzerinden gerçekleşen başvuru aşamasında karşılaştığınız ve bildirmek istediğiniz problem yukarıda listelenenlerden birisi değilse, lütfen sorunun detaylarını belirtiniz.
Şayet Tercih sayfasını görüntüleme problemi yaşamıyorsanız, gerekli kontrollerin yapılabilmesi için E-devlet üzerinde yer alan tercih sayfasındaki listede, kayıtlı olduğunuz programın anlaşmalı olduğu kaç Üniversitenin yer aldığını belirtiniz.
Eklemek istediğiniz diğer konuları burada belirtiniz.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy