Петиція за негайний арешт Віктора Медведчука та заборону діяльності його проросійської організації «Український вибір».
Голові СБУ Грицаку В.С.
Міністру МВС Авакову А.Б.
Генеральному прокурору України Шокіну В.М.

Протягом двох років триває російська агресія проти України. Цій агресії сприяє доморощена п’ята колона, яка робить все, аби послабити державу. Ця п’ята колона стала основою для сепаратистського руху на Донбасі та в Криму. Лідером агентів впливу РФ є Віктор Медведчук – кремлівський куратор проектів «русская весна», «Новоросії» та «федералізації». Саме його організація «Український вибір» реалізовує ці проекти.

Сепаратизм
«Український вибір» - проросійська організація Медведчука стала головною платформою для створення «Антимайдану» під час Революції Гідності, квазі-республік на Сході та Півдні України навесні 2014 року.
Ці ж люди вже сьогодні відповідальні за організацію сепаратистських форумів за «спецстатус» регіонів. Це колишній «народний губернатор ХНР» – Ігор Массалов, Сергій Шапран – очільник Дніпропетровської ради за економічну автономію.
Члени «Українського вибору» стояли біля витоків ДНР/ЛНР і сьогодні є «успішними чиновниками» на окупованих територіях. Це Костянтин Долгов - офіційний представник «МЗС ДНР» в Російській Федерації; Арсен Клінчаєв - представник Медведчука в Луганській області, був затриманий за сепаратизм та захоплення установ СБУ тощо.

Державна зрада
Віктор Медведчук представляє інтереси терористичних організацій ДНР та ЛНР в переговорах з українською владою в рамках тристоронньої групи по врегулюванню конфлікту.
Терористи наполягають на участі саме Медведчука в переговорах і готові «говорити» тільки з ним.
США ввели санкції проти Медведчука за діяльність, яка загрожує національній безпеці та суверенітету України, за допомогу та фінансування сепаратистської діяльності.

Фінансування тероризму.
Віктор Медведчук причетний до незаконних оборудок з вугіллям: антрацит з окупованих районів Донбасу фактично купується у терористів через фірми, пов’язані з Медведчуком, і потім продається як південноафриканський на українські ТЕС.

Ми, громадяни України, враховуючи все вищенаведене, вимагаємо від правоохоронних органів розслідувати антидержавницьку діяльність та притягнути до кримінальної відповідальності Віктора Медведчука та членів його організації «Український вибір», а також заборонити діяльність цієї антиукраїнської організації.

Додаткову інформацію читайте тут: http://www.vilni.org.ua/2016/03/blog-post_42.html


Станом на 01.04.2016 зібрано 600 підписів. (Оновлюється один раз на добу)
П.І.Б. *
Адреса електронної пошти *
Рік народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Населений пункт
Сфера діяльності *
Номер телефону
Коментар
Якщо Ви маєєте, що додати до петиції - напишіть це, обгрунтовуючи.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy