Kepikõnni juhendajate koolitus
MTÜ Eesti Kepikõnni Liit kuulutab välja kepikõnni juhendajate koolituse. Koolitus toimub 8.-10 juunil Noarootsis Tuksi Spordi- ja Tervisekeskuses. Koolitus algab reedel kell 16.00 ja lõppeb pühapäeval praktilise osaga. Täpsem ajakava selgub maikuu jooksul.

Koolituse viivad läbi Rene Meimer, kes on läbinud INWA (Internationas Nordic Walking Association) juhendajate koolituse ja Marko Kantaneva Soomest, kes on ONWF (Original Nordic Walking from Finland) koolitusjuht ning "Kepikõnd. Nordic Walking" raamatu autor. Koolitusel on ka üllatuskülaline!

Koolituse maht on 30 akadeemilist tundi ning selle sees on ka praktiline osa, mille käigus on kõigil osalejatel võimalus TASUTA osaleda 7. Noarootsi kepikõnni- ja käimismaratonil! Koolituse läbinutel on hiljem võimalik taodelda abitreeneri kutset (EKR3) Spordikoolituse ja -Teabe Sihtasutuses.

Koolituse osalustasu on 60€ mis sisaldab koolitust, koolitusmaterjale, osalust Elamusmaratonil, majutust, toitlustust ja diplomit.

NB! Täites vormi, olete ennast registreerinud koolitusele. Peale vormi täitmist saadame teile e-mailile arve, mille palume tasuda 7 päeva jooksul!

Lisainfo: info@kepikond.ee, +372 523 4002 (Kristin Prangel, MTÜ Eesti kepikõnni Liit, tegevjuht)

Nimi *
Your answer
E-mail *
Your answer
Kontakttelefon *
Your answer
Isikukood *
Your answer
Kas teil on olemas käimiskepid, mida koolitusel kasutada? *
Küsimused/ettepanekud koolituse kohta
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service