Chorwacja oraz Medjugorie

Kochani jako, że większość ważniejszych dla mnie wyjazdów była organizowana tak aby móc poświęcić czas na odwiedzenie Matki Bożej postanowiłam, że i tym razem tak będzie. Na własne oczy zobaczyłam jak wielkie cuda może zdziałać modlitwa w wyjątkowych dla mnie miejscach czyli Pompejach i Fatimie dlatego też postanowiłam, że i tym razem zabiorę Was do miejsca pielgrzymek ludzi z całego świata.
Medziugorie to popularny ośrodek pielgrzymkowy w Europie. Corocznie przybywa tam 2,2–2,5 mln pielgrzymów (2016)[5]. Jego główny punkt stanowi kościół pw. świętego Jakuba, zaś w pobliżu sąsiednich wsi Bijakovići i Zvirovići znajdują się dwa często odwiedzane wzniesienia: Wzgórze Objawień (Podbrdo) – miejsce pierwszych objawień oraz Góra Krzyża (Kriżevac). Ich zbocza są kamieniste, porośnięte niską roślinnością. W miejscach objawień ustawiono krzyże. Dodatkowo, w drodze na Podbrdo umieszczono płaskorzeźby z brązu, przedstawiające tajemnice różańca, zaś przy szlaku na Kriżevac – stacje drogi krzyżowej. W miejscach modlitwy pielgrzymi zostawiają kawałki papieru z obietnicami, prośbami, obrazki, różańce i kwiaty, czasem ustawiają małe krzyże.

Termin 12-19.09.2019
Konieczny jest dowód osobisty ważny co najmniej 3ms od daty powrotu, mile widziany również paszport choć niekonieczny.
12.09.19 Wyjazd wcześnie rano z Poznania do Katowic.
Popołudniu wylot z Katowic do Splitu(lot około 2 godzin)
Przejazd ze Splitu do Medjugorie.
3 noclegi ze śniadaniami w Medjugorie.
Codzienna Msza Święta
Wspólny różaniec na Górze Objawień
Wspólna droga krzyżowa na Górze Kriżevac
Udział w Mszach Świętych, nabożeństwach wieczornych i adoracjach w Medjugorie
Postaramy się również zobaczyć Mostar.

15.09.19
Przejazd z Medjugorie do Makarskiej/Splitu(4 noclegi)*. Czas na zwiedzanie i odpoczynek :) W planach mamy zwiedzenie z przewodnikiem Splitu, Trogiru, plażowanie w Makarskiej, odwiedzenie słynnych wodospadów Plitwickich.
*Miejsce noclegów może się zmienić gdyż obecnie ustalamy trasy z przewodnikiem :) Ale program odwiedzanych miejsc się nie zmieni :)

Powrót 19.09.19 z Zadaru do Poznania.Na miejscu jesteśmy o godz.11.00
Koszt wyjazdu 1799zł-liczba miejsc ograniczona do 15. W cenę wliczone są: przejazd do Katowic, loty Katowice-Split,Zadar-Poznań, 7 noclegów w tym na pewno 3 ze śniadaniem, opieka pilota i przewodnika w Medjugorie,Splicie,Trogirze,drobne niespodzianki dla uczestników. We własnym zakresie przejazdy między zwiedzanymi miejscami ok 150euro, obiadokolacje, bilety wstępu do atrakcji. Zastrzegam, że ceny lotów idą często mocno w górę zatem zapisy im szybciej tym lepiej gdyż może dojść do sytuacji, że będę zmuszona odmówić przyjęcia uczestnika. Płatność możliwa w ratach. Zapisy do końca czerwca. Wszelkie pytania: joanna_nowak@onet.pl
Podczas wyjazdu nastawiamy się na wspólną modlitwę, bycie razem, integrację, zwiedzanie i odpoczynek :)
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service