Osudová setkání vol. III
Máš skvělý zajímavý projekt a hledáš produkčního, scénografa, choreografa nebo jiné šikovné členy do svého týmu? Využij možnost představit svůj projekt ostatním a poznej člověka, který bude na stejné vlně!

Burza projektů DAMU, HAMU a FAMU letos proběhne stejně jako většina eventů online. To ovšem není překážkou najít pro svůj projekt parťáka. Vyplněním tohoto formuláře, přihlásíte svůj projekt do burzy. Veškeré další informace se dozvíte na FB události OSUDOVÁ SETKÁNÍ vol. III, která proběhnou online prostřednictvím MS Teams 27. 1. 2021. Hlásit se můžete do 13. 1. 2021.

Věříme, že jste i v této době kreativní a tvoříte zajímavé věci, které se nebojíte zrealizovat!


Do you have an interesting project and you are looking for production, stage designer, choreographer or other skilled members for your team? Take advantage of the possibility to show of your project to others and get to meet a person, who is on the same wavelength.

The project exchange between DAMU, HAMU and FAMU is going to be held online in Microsoft Teams...That is of course not an obstacle to find a partner for your project. By filling this form you are enrolling your project to the project exchange. There is a Facebook event called:  OSUDOVÁ SETKÁNÍ vol. III  - You will find out more information about this online meeting via Facebook event. You may register till the 13th of January.

We believe that even at this peculiar time you are still creative and working on great things ! Find the right team members you need!

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Chci se zapojit... ≈ I want to get involved... *
Zájemce, kteří mají zájem nalézt projekt ke spolupráci, prosíme o zaškrtnutí "bez projektu" a vyplnění pouze kolonek: E-MAILOVÁ ADRESA, KONTAKTNÍ TELEFON, CO STUDUJI, NĚCO MÁLO O MNĚ ( ≈ If you are interested in finding a project to cooperate, please tick "without project" and fill in only the fields: E-MAIL ADDRESS, CONTACT PHONE, WHAT AM I STUDYING, SOME INFORMATION ABOUT YOURSELF
Kontaktní telefon ≈ Phone number *
Co studuji? ≈ What am I studying? *
Název projektu ≈ Name of the project
Anotace ≈ Summary
Nezáleží, zda je projekt jen v tvé hlavě, získává první obrysy na papíře nebo už je z části v procesu - zajímá nás. Nechceme tě ale příliš unavit, takže max. 100 slov bude stačit. Neboj na podrobnosti bude času dost!  ≈  It doesn't matter if the project is just in your head, it gets its first outlines on paper or it is already in the process - we are interested. But we don't want to make you too tired, so a maximum of 100 words will suffice. Don't worry about the details there will be enough time!
Něco málo o mně ≈ Some information about yourself *
Představte se nám - co studujete, dosavadní zkušenosti, proč zrovna tento projekt. Zajímají nás lidé, kteří nápady a projekty vytváří. Protože o lidská setkání jde v tomto případě především. ≈ We are interested in creative  people and their ideas. This project is all about connecting people so please feel free to tell us more about yourself. What are you studying?, any previous experiences ? why this project ?
Tým ≈ Team
Jména a náplň práce členů vašeho týmu. ≈ Names and job descriptions of your team members.
Koho hledám? ≈ Who are you looking for?
Režisér, herec, dramaturg, scénograf, herec, produkční, choreograf, kameraman, tanečník... ≈  Director, actor, dramaturge, stage designer, production manager, choreographer, cameraman, dancer...
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Gymnázium a Střední pedagogická škola Liberec. Report Abuse