EV100 Palverännak Pärnust Pilistverre. Sada kilomeetrit, sada korda sada palvet Eesti eest! 20. - 25. juulil 2018.
Nimi *
Your answer
Telefoninumber
Your answer
Meiliaadress *
Your answer
Võtan palverännakust osa: *
Required
Osavõtutasu 20.- eurot päev, 100.- eurot palverännak algusest lõpuni (majutus, toitlustus, saateauto, teatmik, transport jm). Osavõtutasu neile, kes kõnnivad ühe päeva ilma majutuse ja toitlustuseta 5.- eurot. Tasumine Eesti Jaakobitee Sõprade Seltsi arvele EE531010220243380221 (võib ka osade kaupa) või kohapeal sularahas.
Olen teadlik, et vastutan ise oma tervisliku seisundi ja ohutuse eest. *
Soovin pärast palverännaku lõppu Pilistverest transporti:
Ööbimine siseruumides. Toitlustamisel arvestame taimetoitlastega. Võta kaasa magamiskott ja matt, isiklikud hügieenitarbed, ujumisriided (kõnnime väga palju jõgede kallastel), toidunõud, vajadusel ravimid ja päikesekaitsevahendid. Veepudel! Kes soovib, võib võtta telgi kaasa ja selles ööbida (osavõtutasu see ei muuda). Saateauto raskema varustuse transportimiseks on olemas.
Your answer
Oleme valmistanud palveränduritele rännaku särgid. Särgi hind ei sisaldu osavõtumaksumuses ja särgi tellimine ei ole kohustus vaid võimalus. Särgi saad samuti meie registreerimisvormi kaudu tellida.
Your answer
Meeste särk maksumusega 15 eurot. Tasumine ülekandega Eesti Jaakobitee Sõprade Seltsi arvele EE531010220243380221. Selgitus: särk.
Naiste särk maksumusega 15 eurot. Tasumine ülekandega Eesti Jaakobitee Sõprade Seltsi arvele EE531010220243380221. Selgitus: särk.
Küsimused ja/või kommentaarid
Your answer
"Issand, kelle ligiolu ulatub kõikjale, saada mind sellel reisil. Lase mul jõuda sihile ja pöörduda tagasi koju elusa ja tervena. Saatku ja kaitsku mind Sinu ingel, ja juhtigu mind arusaamisele, et kogu elu on üksainuke suur teekond. Issand, tee nii, et mu rännak oleks rõõmu märk, lootuse sõnum ja meelekindluse and kõigile, keda ma kohtan." Püha Birgitta õdede palvest enne reisile minekut.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.