Přihláška na outdoorový kroužek Barrandov
Cílem je rozvíjet znalosti dětí o přírodě, být s dětmi více venku (když spadne pár kapek, tak se hned neběžet schovat, ale nebojte, umrznout ani promoknout je nenecháme ) a u toho sportovat se zaměřením na všestrannost formou her v přírodě. Naučí se běhat, házet, skákat s důrazem na týmovost. U nás se nedočkáte drilu či důrazu na výkon. Základem je přijmout pohyb a být v přírodě jako součást běžného života.

🐶 KDY SE BUDE KROUŽEK KONAT?
Kroužek jsme museli změnit a bude probíhat vždy v úterý a čtvrtek 15:15 - 16:30. Začínáme 5. a 7. dubna.

🐶 PRO JAK STARÉ DĚTI KROUŽEK JE?
Pro děti od 4 let do 10 let. Kroužek povede jedna hlavní trenérka, která se postará o starší děti a druhá trenérka bude následovat program s menšími dětmi dle jejich možností či ve zjednodušené formě.

🐶 KDE SE KROUŽEK BUDE KONAT?
Sraz budeme vždy mít na betonových hřištích v zatáčce v ulici Lohniského, kde také děti na konci předáme. Běhat, skákat budeme v lesíku.

🐶JAKÁ JE CENA KROUŽKU?
Cena za 10 kroužků je 1100 Kč či jednorázově 150 Kč/ kroužek.

🐶  CO S SEBOU?
Především vhodné oblečení dle počasí a batůžek s pitím + případně malou svačinku, jestli tušíte, že by dítě mohlo mít po školce/ škole hlad. Prosím, něco jako kapsičku, banán... co se dá sníst v rozumném čase, dodá energii. Jedná se především o školkové děti, které ještě nevydrží a lepší zahnat hlad, než-li nešťastné dítě :)

🐶 KDO SE BUDE O DĚTI STARAT?
Tentokrát nová trenérka Verča - naprosto úžasná osoba, veselá, milá. Krom vedení dětských táborů se věnuje také učení lyžování dětí, tancování, jízdě na koni.... A její pravá ruka bude opět Valentina.

🐶 VYZVEDNE TRENÉR DĚTI VE ŠKOLE/ŠKOLCE?
Pakliže bude více dětí z jedné školy/školky, určitě není problém za nějaký poplatek tutu službu nabídnout. Poplatek by byl rozpočítán mezi počet dětí. Zatím částka vycházela na 50 Kč/ vyzvednutí.

🐶 JAKÉ JSOU PLATEBNÍ ÚDAJE?
Vyplňte tuto registraci a pošleme vám fakturu na váš e-mail.

🐶 STORNO PODMÍNKY:
V případě, že nám vláda nedovolí kroužky uskutečnit, vracíme 100 % částky z neuskutečněných kroužků.
Když se rozhodnete po prvním kroužku odstoupit, vrátíme finance.
 
👉v případě zrušení kroužku z naší strany (nemoc trenéra, hodně špatné počasí) nahrazujeme tento kroužek prodloužením běhu. Před ukončením školního roku máme 3 týdny volna, kam můžeme tyto zrušené hodiny přesunout. Věříme, že jich víc nebude a kdyby ano, určitě je kompenzovat budeme.

Povinná pole jsou označena hvězdičkou. Pakliže přihlašujete sourozence, vyplňte přihlášku 2x za každé dítě zvlášť. Děkujeme za trpělivost.


Přejeme hlavně to zdravíčko!

HaFuni :)

Chcete se dozvědět něco víc o nás?
Web: www.hafun.cz
FB @hafunklub
Insta @hafun.klub

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy