NOWY TERMIN wycieczka z Fundacją SMC
Zapraszamy na wspólną wycieczkę realizowaną w projekcie współfinansowanym przez Powiat Wołomiński - Punkt Terapeutyczny - Edycja 7. Dzięki temu lepiej się poznamy i przygotujemy do drugiego etapu projektu. Tymczasem za chwilę są wakacje. Będą inne niż zwykle, ale najlepiej spędzić je na dworze. Spotkamy się w jednym z wakacyjnych miejsc. Jest to wycieczka rodzinna, można w niej uczestniczyć jadąc całą rodziną.

Koordynatorzy i osoby prowadzące aktywności zaproponują sprawdzone, wesołe i różnorodne zabawy odpowiednie dla wszystkich uczestników - zarówno dzieci jak i rodziców, opiekunów.

Miejsce naszego spotkania - Zielonka Stawy - Glinianki - miejsce odpoczynku i relaksu, ul. Spacerowa, mniej więcej w połowie drogi między centrum Zielonki, a Kobyłką (18 km na północny wschód od centrum Warszawy). Spotykamy się przy wyjściu z parkingu w stronę pomostu.

Ewentualnie bierzemy pod uwagę inne miejsce związane z wodą.

NOWA DATA: 1 lub 2 sierpnia
GODZINA: 10-13 lub 15-18

Koordynatorzy: Agnieszka Banaszek, Beata Bandolet
Imię i nazwisko uczestnika *
Termin wycieczki *
Preferuję jeden w wybranych terminów wycieczki:
Godzina spotkania *
W wycieczce z dzieckiem udział weźmie *
Required
INFORMACJE *
Prosimy o zapoznanie się i zaznaczenie kwadratu.
Required
PROGRAM WYCIECZKI *
Prosimy zaznaczyć kwadraty, z opisem aktywności, w których chętnie weźmie Państwa dziecko i Państwo udział.
Required
A może chcesz być wolontariuszem?
Chętnie zapraszamy rodziców, opiekunów dzieci lub pełnoletnie rodzeństwo do pomocy organizacyjnej przy spotkaniu. Razem możemy świetnie się bawić. Czasami potrzebujemy pomocników przy przygotowaniu ogniska, a czasami kogoś, kto przebierze się na przykład za misia, smerfa lub nawet czarodzieja i będzie czekał na dzieci w krzakach i zada im zagadkę podczas podchodów. A może masz inne pomysły i zdolności - grasz na instrumencie, śpiewasz, gotujesz i uatrakcyjnisz nasze spotkanie:) Jeśli nie jesteś zainteresowany/a pomaganiem nam tym razem, możesz nie wypełniać tego pola, nie jest wymagane.
Gdy nie wezmę udziału w wycieczce...
Udział w wycieczce nie jest obowiązkowy, ale daje nam szansę obserwacji dzieci i dobrego zaplanowania dalszych zajęć terapeutycznych. Niekiedy jednak nie wiemy, jakie są powody braku udziału w wycieczce danej osoby, bardzo prosimy o informację, jaki jest powód braku możliwości lub potrzeby udziału Państwa w wycieczce - może będziemy mogli zmodyfikować jej plan w przyszłości, aby dostosować do Państwa potrzeb.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy