REĢISTRĀCIJA ONLINE PRAKŠU CIKLAM "MAIGUMS un DZĪLES" FB SLĒGTAJĀ GRUPĀ
VISAS JAU NOTIKUŠĀS ONLINE NODARBĪBAS SLĒGTAJĀ FB GRUPĀ BŪS ATVĒRTAS UN NEIEROBEŽOTI PIEEJAMAS LĪDZ 2020. GADA 31. JANVĀRIM.

DALĪBAS MAKSA PAR VISU CIKLU: 33 EUR

PIRMS ANKETAS NOSŪTĪŠANAS LŪDZAM IZLASĪT DALĪBAS NOTEIKUMUS.

LŪDZAM ANKETU NOSŪTĪT TIKAI TAD, JA PIEKRĪTAT NOTEIKUMIEM un ESAT PĀRLIECINĀTI PAR SAVU DALĪBU!

1. Pēc anketas nosūtīšanas un norēķinu rekvizītu saņemšanas veikt izvēlētā cikla apmaksu 33 EUR TRĪS DIENU LAIKĀ.
2. Ja dalībnieks jebkādu iemeslu dēļ tiešsaistes nodarbības/seminārus un to ierakstus neapmeklē jeb apmeklē daļēji, samaksātā nauda nav atgūstama un to nav iespējams pārcelt uz citām nodarbībām/semināriem.
3. Ja organizators tiešsaistes nodarbību/semināru atceļ, samaksātā nauda tiek pārcelta uz nākamo piedāvāto nodarbību/semināru vai atgriezta dalībniekam.
4. Ja tehnisku iemeslu dēļ tiešsaistes nodarbība nevar notikt vai pārtrūkst, reģistrētie grupas dalībnieki saņem pieeju alternatīvam nodarbības ierakstam.
5. Tiešsaistes nodarbības nav ārstnieciskās nodarbības un nav paredzētas fizisku vai psiholoģisku problēmu/slimību risināšani un/vai ārstēšanai.
6. Tiešsaistes nodarbību vadītājs virtuālajā vidē nesniedz individuālas konsultācijas individuālu fizisku vai psiholoģisku problēmu risināšanai.
7. Nodarbību dalībnieki uzņemas pilnīgu atbildību katrs par savu veselības stāvokli tiešsaistes nodarbību laikā.
8. Organizators neuzņemas nekādu atbildību par dalībnieku veselības stāvokļa izmaiņām nodarbību laikā vai to ietekmē.
9. Tiešsaistes nodarbību slēgtās grupas dalībnieki ievēro savstarpēju cieņu un konfidencialitāti. Pretējā gadījumā dalībnieks no tiešsaistes grupas tiek izslēgts un apmaksātās nodarbības nesaņem.
10. Attālinātās nodarbības ir sia "Tijas istaba" īpašums. Tās ir aizliegts nodot trešajām personām vai pārpublicēt internetā/sociālajos tīklos! Pretējā gadījumā stājas spēkā personas datu aizsardzības un autortiesību likumdošana.

FB SLĒGTAJĀ GRUPĀ PUBLICĒTIE NOTEIKUMI, KURU NEIEVĒROŠANAS GADĪJUMĀ DALĪBNIEKS NO GRUPAS TIEK IZSLĒGTS UN PIEEJU NODARBĪBĀM NESAŅEM:

1. GRUPAS DALĪBNIEKI IEVĒRO SAVSTARPĒJU CIEŅU UN KONFIDENCIALITĀTI.

2. LAI NODROŠINĀTU GRUPAS DALĪBNIEKU DROŠĪBU UN PRIVĀTUMU, SLĒGTAJĀ FB GRUPĀ ATRODAMO SATURU - VIDEO IERAKSTUS UN CITUS MATERIĀLUS IR AIZLIEGTS IZPLATĪT (copy, share, embad) SOCIĀLAJOS TĪKLOS, INTERNETĀ un IR AIZLIEGTS NODOT PERSONĀM, KAS NAV SLĒGTAJĀ GRUPĀ.


NODARBĪBU ORGANIZATORS IR: sia "Tijas istaba", sadarbībā firmu SmartCo
VĀRDS *
Your answer
UZVĀRDS *
Your answer
E-PASTS
Your answer
E-PASTS vēlreiz *
Your answer
Ja Tu FB esi reģistrējies ar citu vārdu, lūdzu, ieraksti to šeit:
Your answer
AIZPILDOT UN NOSŪTOT ŠO REĢISTRĀCIJAS ANKETU, ES PIEKRĪTU VISIEM DALĪBAS NOTEIKUMIEM, VĒLOS E-PASTĀ SAŅEMT NORĒĶINU REKVIZĪTUS un VEIKT ONLINE CIKLA APMAKSU TRĪS DIENU LAIKĀ. *
Pēc apmaksas veikšanas Tu e-pastā saņemsi uzaicinājumu/pieeju slēgtai grupai FB vietnē. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service