Поговоримо про книжку Марка Геддона "Дивний випадок із собакою вночі"
Привіт!

Вітаємо вас в читацькій онлайн-конференції за книгою Марка Геддона «Дивний випадок із собакою вночі» («Загадковий нічний інцидент із собакою»)

Кілька слів про книжку
«The Curious Incident of the Dog in the Night-time» (2003) — роман Марка Геддона (Mark Haddon), за який він отримав одну з найпрестижніших літературних премій Великої Британії — «Commonwealth Writers’ Prize Overall Best First Book».

«Роман Марка Геддона в чомусь нагадує безсмертного «Маленького принца» Антуана де Сент Екзюпері. Нагадує у своїй дивній, незвичній нарації, у виборі головного героя, який також перебуває у просторі власних світів-планет, у використанні малюнків, які допомагають увиразнити внутрішній світ Крістофера (пригадуєте дивовижного удава Екзюпері на перших сторінках?)» (Дмитро Дроздовський)


П’ятнадцятирічний хлопчик з аутизмом Крістофер Бун, якому важко розуміти людські емоції і легко підкорити математичну логіку, порівнює свій мозок з комп’ютером, який відмовляється обробляти надлишок інформації і просто «зависає». За допомогою дедуктивного методу Шерлока Голмса Крістофер намагається не лише розкрити загадкове вбивство сусідського собаки, а й створити за окремими зрозумілими йому деталями власну дивовижну картину світу. І коли хлопчик, що для прогулянок малює мапи власної вулиці, відважиться на подорож до Лондона — це буде його перший крок у нове життя ("Читомо")

Огляд книги
Ви вже прочитали цю книжку? *
Required
Залиште кілька слів про себе та свої враження від книги: *
Your answer
Звідки ви дізнались про цю книжку? Хто вам її порадив? *
Required
Якщо так, кому б ви порадили її прочитати? *
Required
Чи вважаєте ви цю книгу дитячою? *
Required
Чи є серед ваших друзів та знайомих люди із схожим світосприйняттям? Чи допомогла книжка зрозуміти їх та полегшити ваше спілкування? *
Your answer
Дякуємо за участь!
Ви також можете висловити своє враження від прочитаного, надіславши малюнок, фото-, відео- та аудіо-відгук на адресу om222@ukr.net
Відгуки на книгу всіх учасників конференції будут опубліковані на сторінці нашої онлайн-конференції на блозі «Бібліотека без бар'єрів» http://om222.blogspot.com/ у вересні та передані батькам з ГО «Зачаровані діти. Херсон».
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms