Поговоримо про книжку Марка Геддона "Дивний випадок із собакою вночі"
Привіт!

Вітаємо вас в читацькій онлайн-конференції за книгою Марка Геддона «Дивний випадок із собакою вночі» («Загадковий нічний інцидент із собакою»)

Кілька слів про книжку
«The Curious Incident of the Dog in the Night-time» (2003) — роман Марка Геддона (Mark Haddon), за який він отримав одну з найпрестижніших літературних премій Великої Британії — «Commonwealth Writers’ Prize Overall Best First Book».

«Роман Марка Геддона в чомусь нагадує безсмертного «Маленького принца» Антуана де Сент Екзюпері. Нагадує у своїй дивній, незвичній нарації, у виборі головного героя, який також перебуває у просторі власних світів-планет, у використанні малюнків, які допомагають увиразнити внутрішній світ Крістофера (пригадуєте дивовижного удава Екзюпері на перших сторінках?)» (Дмитро Дроздовський)


П’ятнадцятирічний хлопчик з аутизмом Крістофер Бун, якому важко розуміти людські емоції і легко підкорити математичну логіку, порівнює свій мозок з комп’ютером, який відмовляється обробляти надлишок інформації і просто «зависає». За допомогою дедуктивного методу Шерлока Голмса Крістофер намагається не лише розкрити загадкове вбивство сусідського собаки, а й створити за окремими зрозумілими йому деталями власну дивовижну картину світу. І коли хлопчик, що для прогулянок малює мапи власної вулиці, відважиться на подорож до Лондона — це буде його перший крок у нове життя ("Читомо")

Огляд книги
Ви вже прочитали цю книжку?
Required
Залиште кілька слів про себе та свої враження від книги:
Your answer
Звідки ви дізнались про цю книжку? Хто вам її порадив?
Required
Якщо так, кому б ви порадили її прочитати?
Required
Чи вважаєте ви цю книгу дитячою?
Required
Чи є серед ваших друзів та знайомих люди із схожим світосприйняттям? Чи допомогла книжка зрозуміти їх та полегшити ваше спілкування?
Your answer
Дякуємо за участь!
Ви також можете висловити своє враження від прочитаного, надіславши малюнок, фото-, відео- та аудіо-відгук на адресу om222@ukr.net
Відгуки на книгу всіх учасників конференції будут опубліковані на сторінці нашої онлайн-конференції на блозі «Бібліотека без бар'єрів» http://om222.blogspot.com/ у вересні та передані батькам з ГО «Зачаровані діти. Херсон».
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms