Форма реєстрації на модульний курс "ОСОБИСТА БЕЗПЕКА"
Вітаємо :) Якщо Ви хочете взяти участь в тренуваннях будь-якого модулю з курсу "Особиста безпека", або бажаєте, щоб ми зв'язалися з Вами для уточнення деталей по курсу, заповніть, будь ласка, форму нижче.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:
м. Київ, метро «Шулявська», вул. Смоленська 31/33 (7 хвилин від метро в бік ТРЦ «Космополіт»), зала клубу Fratria Fortis.

РОЗКЛАД:
понеділок/середа/п'ятниця 19:30
І модуль «База збройових єдиноборств для самозахисту: ніж/палиця/явара» з 02.09.2019, запис в групу до 28.08.2019 (ЗАПИС НЕ ПРОВОДИТЬСЯ; ГРУПА СФОРМОВАНА ТА ЗАЙМАЄТЬСЯ);
ІІ модуль «Захист від вуличної зброї: палиці/явари/хендшоки» з 30.09.2019, запис в групу до 27.09.2019 (дати остаточні); (ЗАПИС НЕ ПРОВОДИТЬСЯ; ГРУПА СФОРМОВАНА ТА ЗАЙМАЄТЬСЯ);

ІІІ модуль «Явара: тактичні ручки/ліхтарики/куботани» з 28.10.2019, запис в групу до 23.10.2019;
ІV модуль «Обмежений простір та критична дистанція самозахисту» з 25.11.2019, запис в групу до 20.11.2019 (дати можуть трохи змінюватися).

ВАРТІСТЬ:
+ Один модуль 3000 грн. Передоплата 1500 грн. після реєстрації на модуль слугує запорукою того, що Ви серйозно ставитеся до участі та збираєтеся відвідувати заняття. Лише після внесення передоплати Ви зараховані в групу. У разі відмови від участі, передоплата НЕ повертається; кінцевий термін внесення повної оплати - перше заняття модулю.
+ Запис одразу на ДВА модулі 5000 грн. Передоплата за ДВА модулі складає 2500 грн.
+ Знижки для членів клубу Fratria Fortis та УБД з посвідченням.
+ З питаннями звертатися за телефоном на зображенні вище.

ЩО З СОБОЮ МАТИ НА ТРЕНУВАННІ: змінний тренувальний одяг та взуття для зали (штани/шорти – бажано з кишенями, футболка/майка, толстовка/кітель/тощо; кросівки/кеди); тонкі повнопалі рукавички (тактичні, або будівельні) БЕЗ жорстких пластикових/металевих елементів. Якщо маєте досвід у єдиноборствах, можна брати особисте захисне спорядження. Макети зброї, обов’язкове захисне спорядження на різні частини тіла та снаряди для відпрацювань є в залі і доступне для загального користування.

Докладно про всі модулі можна прочитати за посиланням: https://bit.ly/2LWMU6X
Ім'я/прізвище (українською мовою) *
Your answer
Номер телефону *
ми телефонуємо лише "по ділу", смс-ки надсилаємо лише якщо домовилися про це ;)
Your answer
Вік *
Рід занять та досвід у контактних єдиноборствах *
Будь ласка, опишіть в двох словах, чим Ви займаєтеся (ким працюєте, чим цікавитеся) та чи маєте Ви будь-який спортивний досвід (особливо у сфері контактних єдиноборств)
Your answer
Цікавить участь у таких модулях *
Можна вибрати декілька варіантів :)
Required
Вкажіть, будь ласка, свою сторінку на Facebook, або e-mail, щоб наші організатори могли зв'язатися з Вами *
Your answer
Якщо маєте питання до організаторів, вкажіть його у полі знизу:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy