Dotazník pro rodiče žáků I.stupně ZŠ
Vážení rodiče,
od 25. května bude možná osobní přítomnost žáků prvního stupně základních škol na vzdělávacích aktivitách formou školních skupin. Účast žáků však nebude povinná. V rámci ochrany rizikových skupin pedagogických i nepedagogických pracovníků, ale stejně tak žáků a jejich rodinných příslušníků, bude i nadále pokračovat distanční výuka.
Provoz I. stupně ZŠ bude obnoven za předpokladu dodržování základních provozních podmínek školy po dobu trvání potřeby dodržování epidemiologických opatření a doporučení (viz Manuál MŠMT Soubor hygienických pokynů pro ZŠ) v rozmezí od 7.00 hodin do 16.00 hodin.
Vzdělávací aktivity budou zajišťovat pedagogičtí pracovníci. V dopolední části (od 7. 00 hodin do 9.00 hodin) budou vzdělávací a výchovnou činnost ve skupině zajišťovat třídní učitelky, další činnosti pak zajistí vychovatelky a asistenti pedagoga.
Veškeré informace ke znovuotevření I.stupně základní školy najdete na školních webových stránkách.
S těmito informacemi se důkladně seznamte a zvažte účast žáka ve škole, především z hlediska možných rizikových faktorů pro žáka, vás a všechny členy vaší společné domácnosti.

Dotazník, prosím, vyplňte obratem (nejpozději do pátku 8.5.2020), abychom mohli začít plánovat organizaci vzdělávacích aktivit (počet otevřených skupin, počet učitelek, vychovatelek, asistentů, stravování, apod.).

Předem děkuji za spolupráci!
S pozdravem, Mgr. Jolana Vaněčková, ředitelka školy
Jméno a příjmení žáka *
Your answer
Jméno a příjmení zákonného zástupce *
Your answer
Seznámili jsme se a vzali na vědomí všechny informace o dodržování základních provozních podmínek školy po dobu trvání potřeby dodržování epidemiologických opatření a doporučení (viz Manuál MŠMT). *
Zajistíme, že naše dítě bude mít s sebou na den minimálně 2 roušky a sáček na uložení roušky. *
Naše dítě znovu nastoupí do základní školy na celé období od 25.května do 30.června 2020. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Základní škola a Mateřská škola Nečín. Report Abuse