Pieteikums apmācībām "Sprints pēc projekta"
Vai vēlies iemācīties rakstīt projektu? Rakstīt to iedvesmojošā vidē kopā ar citiem jauniešiem?
Pievienojies projektu rakstīšanas apmācībām "Sprints pēc projekta", kas notiks 31.martā, no plkst.15.00 līdz 21.00, Ikšķiles novada jauniešu centrā, Birzes ielā 33A.
Pasākumā aicināti piedalīties jaunieši (vecumā no 13 līdz 25 gadiem), kas dzīvo un/vai mācās Ikšķiles novadā!

Pasākumā būs iespēja ģenerēt idejas, mācīties rakstīt projektu, rakstīt to kopā ar citiem aizrautīgiem jauniešiem un uzzināt par ideju finansēšanas iespējām!

Pasākumu organizē Ikšķiles novada pašvaldība.
Vārds, uzvārds *
Vecums *
E-pasts *
Telefona numurs *
Man ir ideja...
Vai Tu jau zini, ko vēlētos īstenot, uzlabot savā novadā, iemācīties ko jaunu? Īsumā pastāsti! Nekas traks arī tad, ja Tev vēl nav idejas! :)
Ēdināšanas prasības *
Pasākumā tiks nodrošināta neliela kafijas / tējas pauze. Apraksti, vai ir kaut kas, kas organizatoriem būtu jāņem vērā! (veģetārs / vegāns uzturs, alerģijas utt.)
Papildu vajadzības
Vai ir kaut kas vēl, kas pasākuma organizatoriem būtu jāņem vērā, lai mēs varētu nodrošināt lielisku un Tev ērtu pasākumu? :)
Piekrītu, ka mani personas dati tiek apstrādāti, uzkrāti un uzglabāti, lai pasākuma organizatori var mani identificēt kā šī pasākuma apmeklētāju, sazināties ar mani jautājumu gadījumā un izmantot datus pēc pasākuma atskaišu sagatavošanai, kā arī anonimizētā formā pasākumu statistikas veidošanai. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy