Konkurs: Palama warszawaska

Konkurs na reportaż o spotkaniu kultur skierowany do początkujących reporterów. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursuie na reportaż prasowy pod hasłem: "PALMA WARSZAWSKA. Drzewo poznania obcego i swojego” (- edycja druga - 2018).

Czekamy na kolejne pomysły tekstów reporterskich na temat szeroko pojętej różnorodności: społecznej, kulturalnej,
językowej, narodowościowej, której doświadczaliśmy w Warszawie. Wyłonimy trzy najciekawsze pomysły. Następnie, ich autorzy przez trzy miesiące będą pracowali nad swoim tekstem z Mistrzami reportażu: Włodzimierzem Nowakiem, Katarzyną Surmiak-Domańską i Grzegorzem Szymanikiem. Najlepszy reportaż poznamy w październiku podczas tegorocznej gali wręczenia Nagrody im. Beaty Pawlak. Nagrodą jest publikacja na łamach Dużego Formatu.

Do konkursu zapraszamy osoby do 30. roku życia.
Na zgłoszenia czekamy do 31 maja, na adres halo@rajnaziemi.org 
Należy przesłać pomysł na tekst (około 1 strony znormalizowanego maszynopisu - 1800 znaków).
Mistrzowie i Uczniowie będą pracować razem do 30 września.
REGULAMIN zanjduje się na stronie: www.rajnaziemi.org

Imię *
Nazwisko *
E - mail *
Numer telefonu *
Czym się zajmujesz? *
Dlaczego chcesz pisać reportaże? *
Dołącz plik z opisem swojego tematu *
Required
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Filmowe Dziki Bez z siedzibą w Warszawie 02-684, ul. Puławska 266/315, wpisanym do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000623222. Dane te są przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku Nr 101 poz. 926 z późniejszymi zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo wglądu w treść dotyczących mnie danych i ich poprawiania.
Udzielam Stowarzyszeniu Filmowemu Dziki Bez (zwane dalej „Stowarzyszenie”) nieodwołalnej i nieodpłatnej zgody na wykorzystanie mojego wizerunku w wykonywanych podczas festiwalu rejestracjach fotograficznych lub wideo (zdjęcia, filmy) wraz z prawem wielokrotnego wykorzystywania wykonanych rejestracji, bez konieczności każdorazowego ich zatwierdzania. Udzielona zgoda ma charakter bezterminowy oraz nie jest ograniczona terytorialnie. Stowarzyszenie mają prawo do wykorzystania mojego wizerunku w celach związanych z organizacją festiwalu oraz w związku z działalnością prowadzoną przez Stowarzyszenie.
*
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service