Přihláška na kurz Komunikace v konfliktních situacích 2 (Adam)
Přihláška na kurz KOKS 2, tréninkovou sérii pro i mírně pokročilé a pokročilé v technikách nenásilné komunikace. Kurz je otevřen těm, kdo mají zkušenosti s KOKS 1 či jiným úvodním kurzem nenásilné komunikace, protože nabízí více tréninku a důrazu na detail.
Kurz povede Adam Čajka a to ve čtvrtky 22.10., 29.10., 5.11., 19.11., 26.11. a 3.12. (12.11 kurz nebude, takže bude 2 týdenní mezera uprostřed kurzu). Série se skládá z 6 setkání po 4 hodinách.

Cena: Standardní: 6800 Kč, mecenášská: 9000 Kč a stipendijní: 4800 Kč Kč. Stipendijní ceny řešíme individuálně. Informace k platbě zašleme po vyplnění přihlášky. Počet účastníků je omezen na 12 lidí.

Místo konání: Syřiště NaZemi, Kounicova 42, 602 00 Brno, https://goo.gl/maps/DEfeKfxsLSEG6tcw9

S dotazy o náplni a organizaci kurzu nebo vyjednání stipendijní ceny se obracejte na Ivku Sobotkovou, iva@nenasilnakomunikace.org a v kopii uveďte Adama Čajku adam@nenasilnakomunikace.org.

Potvrzení Vašeho přihlášení Vám příjde do několika pracovních dnů.
Děkujeme za vyplnění přihlášky a těšíme se na Vás, Adam a Ivka
Email address *
Jméno *
Příjmení *
Telefon *
Kurz *
Vaše korespondenční adresa (údaj pouze pro fakturaci). Pokud Vám bude platit kurz firma, uveďte adresu firmy. *
Vyberte cenu, kterou chcete zaplatit. Sponzorskou cenou umožníte účast na kurzu lidem, kteří si mohou dovolit zaplatit pouze stipendijní cenu. Pokud máte zájem o stipendijní cenu, prosím ozvěte se na e-mail iva@nenasilnakomunikace.org, do kopie adam@nenasilnakomunikace.org *
Jaký základní kurz NVC máte již absolvovaný? (KOKS, víkendový kurz, pobytový kurz..) *
Co Vás vede k zájmu o tento kurz? Náročná komunikace v rodině, v práci nebo něco jiného? Jaké téma v nenásilné komunikaci Vás zajímá? O čem se chcete dozvědět více?
Chcete se na něco zeptat? Zde je prostor napsat Adamovi a Ivce.
Vyplněním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním výše uvedených údajů za účelem organizace tohoto kurzu. Dále také souhlasíte se zasíláním informací týkajících se kurzu a newsletteru o nenásilné komunikaci na uvedenou e-mailovou adresu. Newsletter rozesíláme cca 1x za 3 měsíce a jeho odběr můžete kdykoliv odhlásit jedním klikem přímo v jeho zápatí.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of NVC Brno. Report Abuse