Реєстрація на участь у онлайн/офлайн форматі СЕРІЯ заходів по темі благоустрою та РОЗІГРАШ ПОЇЗДКИ до Києва на семінар-екскурсію "Родзинкам столичних парків"

2. ДРУГИЙ ЗАХІД 16 ЛИСТОПАДА:
ОПИС ЗАХОДУ:
16 листопада о 15.30 запрошуємо на «Обговорення семінару-екскурсії «Родзинками столичних парків» та презентацію конкурсу проектів соціальної дії». Захід відбудеться у онлайн та офлайн форматі.
Реєстрація за посиланням - https://cutt.ly/FE22Mf7

Які є приклади дизайну та планування невеликих міських скверів?
Які є глобальні світові тенденції та тренди та як це застосувати до наших реалій у нашому місті?
Де можна побачити кращі приклади створення комфортних просторів та практика їх реалізації?

Отже, у першій частині заходу поговоримо про неймовірний проект, що був реалізований у Києві на місці старих цехів фабрики ім.Карла Маркса – «Парк Рошен»
16 жовтня декілька представників з Нікополя прийняли участь у екскурсії що проводилася для фахівців благоустрою та ландшафтних дизайнерів та побували у 3-х парках Києва та познайомилися з спеціалістами, що втілювали проектні рішення:
- ландшафтний дизайнер парка "Рошен" - Олена Бальжик;
- ландшафтний дизайнер парку Кіото - Марина Дмітрієва;
- благоустрій нового парку з водними об'єктами на Троєщині;
- скульптура «Жираф» на вході до зоопарку.
Тож поспілкуємося з київським ландшафтним дизайнером Оленою Бальжик, переглянемо відео-фрагменти екскурсії та запросимо до розмови фахівців з кафедри садово-паркового хозяйства та ландшафтного дизайну Дніпровського аграрно-економічного університету.

А друга частина заходу пройде під гаслом «Як через проект соціальної дії втілити студентські мрії» і буде присвячена презентації участі нашого нікопольського проекту на обласному конкурсі проектів соціальної дії. Голосування за ці проекти буде проходити з 15 по 22 листопада, отже під час заходу розповімо про ідею і мету проєкта та як можна проголосувати, підтримати наш проект на конкурсі.

Ініціаторами заходу виступає ГО «Чисте місто – Н», за підтримки Нікопольської міської ради та Нікопольської міжрегіональної організації “Національної спілки журналістів України». Дякуємо інформаційним партнерам заходу: видання «Визит-Венал», «Проспект Трубників», «Репортер», «Нікополь City», «Прихист», «Nikopol NEWS», «Газета город Нікополь».

Реєстрація за посиланням - https://cutt.ly/FE22Mf7
Якщо є питання надсилайте у вайбер/телеграм на номер 063-514-59-49, або тел. 099-303-32-32 Аліна Машенко.ТРЕТІЙ ЗАХІД (АНОНС):
3. «Проблеми озеленення в Нікополі та чому не працює Рада озеленення?» (орієнтовна дата листопад 2021).
ОПИС ТРЕТЬОГО ЗАХОДУ:


ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПЕРШИЙ ЗАХІД, що вже відбувся 16 жовтня:
1. "Екскурсія до Києва "Родзинками столичних парків"
ОПИС ПЕРШОГО ЗАХОДУ:
Хочете побачити найкращі зразки столичних парків?
Хочете перейняти досвід, надихнутися та почати відроджувати парки у Нікополі?

Реєструйтеся на захід і якщо ви хочете спостерігати за ходом екскурсії не в онлайні, а наживо зробіть відмітку у цій формі та напишіть чому саме ви хочете бути обраним, чи згодні ви допомагати роботі Ради озеленення у місті Нікополь та зробіть репост заходу на свою сторінку.

P.S. У середу 13 жовтня о 19.00 розіграно у прямому ефірі цей приз на сторінці у ФБ "Нікополь - зелене місто" -https://cutt.ly/PR8tM46
Відео-фрагменти екскурсії можна переглянути на сторінці першого заходу - https://cutt.ly/wR8rLoL

P.S. Це не грантова ініціатива, ця можливість надати цю поїздку не фінансується якоюсь організацією, а просто бажання та власні кошти ініціативної групи «Нікополь – зелене місто» для того, щоб наше місто справді ставало більше зеленим!
І запрошуємо до інформаційної підтримки заходу усі ЗМІ Нікополя та зацікавлені громадські об’єднання!

Організатори екскурсії - видавництво та консалтингове бюро - L&A. Ландшафт и Архитектура - https://www.facebook.com/LA.landarchitectura.UA/

Організатори розіграшу призу - "ПОЇЗДКА на екскурсію" - ініціативна група "Нікополь - зелене місто" та Nikopol CLEAN Air Monitor - проект мониторинга воздуха
Якщо є питання надсилайте у вайбер на тел 063-514-59-49, або 099-303-32-32 Аліна Машенко


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Без названия
Ім'я та призвище *
Контактний телефон
Контактний mail (для отримання посилання на ZOOM) *
Організація (вкажіть якщо є членом ГО, чи ваша робота повязана з благоустрієм) *
Ви хочете прийняти участь у заході 16 листопада: *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy