Objednací formulář osobního poradenství APERIO
Zde se můžete objednat k osobnímu právnímu poradenství ve spolku APERIO - Společnost pro zdravé rodičovství. Poradenství je bezplatné a probíhá na adrese U Luhu 6, Praha 4, každé všední úterý od 15, 16 a 17 hodin.
Objednávejte se prosím alespoň dva dny předem - tj. na nejbližší úterý je možné se objednat nejpozději v neděli, jinak nezaručujeme, že budeme moci termín nabídnout.
Těšíme se na vás!
Jméno a příjmení
Your answer
E-mail
Zadejte e-mail, na který vám máme poslat potvrzení vašeho termínu.
Your answer
Kraj, kde žijete
Telefon
Zadejte telefon, na který vás budeme informovat v případě náhlých změn (přesunutí termínu poradenství z důvodu nemoci poradce či poradkyně aj.).
Your answer
Datum
Zadejte datum, kdy byste rádi na poradenství dorazili. Poradenství probíhá jen v úterý od 15, 16 a 17 hodin. Ověřte si dostupnost termínu předem v našem kalendáři, https://goo.gl/3lJ8vO. Objednávejte se prosím alespoň dva dny předem - tj. na nejbližší úterý je možné se objednat nejpozději v neděli, jinak nezaručujeme, že budeme moci termín nabídnout.
Your answer
Čas
Zvolte čas, který vám vyhovuje. Konzultace trvá maximálně 50 minut. Datum i čas vám potvrdíme v e-mailu.
Počet osob
Napište nám, zda přijdete sami, s dítětem anebo s další osobou - zkrátka kolik vás bude.
Your answer
Otázka
Stručně nám napište, v jaké jste situaci a co konkrétně byste rádi na poradenství probrali. Poradkyně nebo poradce se tak budou moci na setkání s vámi lépe připravit. (Např.: Jsem táta tří dětí a jsem na ně sám, řeším otázku výživného, které mi bývalá partnerka dluží už XX měsíců.)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of APERIO - Společnost pro zdravé rodičovství. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms