Objednací formulář osobního poradenství APERIO
Zde se můžete objednat na osobní právní poradenství ve spolku APERIO - Společnost pro zdravé rodičovství. Poradenství je bezplatné a probíhá na adrese U Luhu 6, Praha 4, každé všední úterý od 15, 16 a 17 hodin.
Objednávejte se prosím alespoň dva dny předem - tj. na nejbližší úterý je možné se objednat nejpozději v neděli, jinak nezaručujeme, že budeme moci termín nabídnout.
Jméno a příjmení *
Your answer
E-mail *
Zadejte e-mail, na který vám máme poslat potvrzení vašeho termínu.
Your answer
Kraj, kde žijete *
Telefon *
Zadejte telefon, na který vás budeme informovat v případě náhlých změn (přesunutí termínu poradenství z důvodu nemoci poradce či poradkyně aj.).
Your answer
Datum *
Zadejte datum, kdy byste rádi na poradenství dorazili. Poradenství probíhá jen v úterý od 15, 16 a 17 hodin. Ověřte si dostupnost termínu předem v našem kalendáři, https://goo.gl/3lJ8vO. Objednávejte se prosím alespoň dva dny předem - tj. na nejbližší úterý je možné se objednat nejpozději v neděli, jinak nezaručujeme, že budeme moci termín nabídnout.
Your answer
Čas *
Zvolte čas, který vám vyhovuje. Konzultace trvá maximálně 50 minut. Datum i čas vám potvrdíme v e-mailu.
Počet osob *
Napište nám, zda přijdete sami, s dítětem anebo s další osobou - zkrátka kolik vás bude.
Your answer
Otázka *
Stručně nám napište, v jaké jste situaci a co konkrétně byste rádi na poradenství probrali. Poradkyně nebo poradce se tak budou moci na setkání s vámi lépe připravit. (Např.: Jsem táta tří dětí a jsem na ně sám, řeším otázku výživného, které mi bývalá partnerka dluží už XX měsíců.)
Your answer
Odesláním formuláře souhlasíte se zařazením Vámi poskytnutých osobních údajů (jméno, příjmení, e-mail, kraj kde žijete - dále jen „údaje") do databáze společnosti APERIO jakožto správce a s jejich následným zpracováním pro informační účely správce, dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu, maximálně však na dobu 5 let, s tím, že k těmto údajům mohou být přiřazeny další údaje. *
Těšíme se na vás!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of APERIO - Společnost pro zdravé rodičovství. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms