Zgłoszenie na I etap szkolenia dla nauczycielek i nauczycieli SP (klasy I-VI) poświęcony Edukacji Globalnej - SIERADZ (21.11.2019 r.)
Uczysz w szkole podstawowej? Interesują Cię zależności między Globalną Północą a Globalnym Południem i chciałabyś/chciałbyś pokazać swoim uczniom i uczennicom jak ich codzienne wybory mogą wpływać na ludzi żyjących na drugim krańcu świata? Chcesz nabyć nowe kompetencje i wzbogacić prowadzone przez Ciebie lekcje o treści edukacji globalnej, a także poznać nowatorską (choć z bogatą tradycją) metodę edukacyjną jaką jest teatrzyk kamishibai? Jeżeli odpowiedź brzmi TAK, to zapraszamy Cię na cykl dwóch szkoleń.

Aby wziąć udział w drugim etapie szkolenia należy przesłać do organizatorów potwierdzenie przeprowadzenia dwóch zajęć z edukacji globalnej dla swoich uczniów.

UWAGA! Liczba miejsc na szkolenia jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
W szkoleniach mogą brać udział maksymalnie dwie osoby z jednej placówki.
Zakwalifikowane osoby zostaną powiadomione o tym mailowo.
OSOBA ZGŁASZAJĄCA
Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Numer telefonu *
DANE ADRESOWE
Numer i pełna nazwa szkoły *
Ulica, numer budynku *
Miejscowość, kod pocztowy *
ZGŁOSZENIE
Jestem nauczycielką/nauczycielem klasy SP *
Required
Brałam/brałem już wcześniej udział w projektach lub szkoleniach z obszaru edukacji globalnej *
Zobowiązuję się po I etapie szkolenia do przeprowadzenia dwóch warsztatów dotyczących EG dla swoich uczniów *
Required
UWAGI:
INFORMACJA
Projekt "Źródła skutecznej edukacji globalnej" jest współfinansowany w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w latach 2018-2020.
DANE OSOBOWE *
Państwa dane osobowe zbierane są wyłącznie na potrzeby projektu i są przetwarzane zgodnie z polityką ochrony danych osobowych dostępną na stronie https://www.zrodla.org/rodo/ Po zakończeniu projektu, dane zostaną usunięte.
Required
ZDJĘCIA *
Podczas szkoleń wykonywane będą zdjęcia dokumentujące ich przebieg i mogące zawierać wizerunek uczestników. Zdjęcia te będę wykorzystywane wyłącznie do celów dokumentacji i promocji projektu.
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of ODE Źródła. Report Abuse